Reges Çeşme, “Reges Wellbeing” programını başlatıyor!

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, Türkiye’nin önde gelen diyetisyeni Mehlika Öktem Boz ile sonbahar ve kış sezonu için Reges Wellbeing programını hayata geçiriyor! 4 Kasım’da başlayan program birbirinden özel, sağlıklı ve farklı paket programlar ile her zaman başlamak istediğiniz sağlıklı yaşam düzenine en keyifli ve huzurlu ortamda adım atmanızı sağlıyor! 

Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü, İzmir’deki ise ilk oteli olarak yıl boyunca, 12 ay hizmet veren Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin sonbahar-kış sezonu için misafirlerine çok özel bir sürprizi bulunuyor.  Diet-Time Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nın  kurucusu olan Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ile iş birliği içerisinde kurulan Reges Wellbeing, 4 Kasım’dan itibaren misafirlerine sağlıklı yaşama adım atma, ruhen ve bedenen yenilenme fırsatı sunmaya başlıyor.

İzmir’de sağlıklı yaşam konseptli konaklama imkanını sunacak tek adres olan Reges Çeşme, masalsı atmosferinde, Mehlika Öktem Boz’un yıllara dayanan tecrübeleri, engin bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile oluşturduğu, aç kalmadan, dengeli ve düzenli beslenme, uzun ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını hedefleyen bu özel yaşam programlarını hayata geçireceği için büyük heyecan duyuyor. Reges Wellbeing programı sağlıklı ve iyi yaşam arayışında olan herkes için kapılarını açıyor. 

Executive Chef Şamil Akşit’ten sağlıklı lezzetler

Reges Çeşme, Mehlika Öktem Boz ve uzman diyetisyen ekibi ile kişiye özel yazılmış programları, fit yemekler konusunda uzman Executive Şefi Şamil Akşit’in birbirinden leziz sağlıklı yemekleri ve eşsiz spa ve etkili spor deneyimleri ile en sağlıklı kaçamakların adresi olmayı hedefliyor.

Master Detoks, Salata Detoks, Ketojenik Paket, Aralıklı Oruç ve Düşük Kalorili Paket programları kısa sürede vücutsal değişiklikler yaratmaya başlıyor ve sağlıklı bir hayata adım atmanıza yardımcı oluyor. Vücudun maruz kaldığı yoğun toksin birikiminden arındırmayı hedefleyen, yenilenme ve arındırma sunan bu özel paketlerin hepsinde farklı programlar sizleri bekliyor. Uzman diyetisyen ekibiyle yapılan görüşmeler ve testler sonucunda kişiye özel en doğru, etkili ve sağlıklı paket seçiliyor ve dilediğiniz süre boyunca özel program devam ediyor.

Diyet yapmanın zor, lezzetsiz ve yorucu olacağını düşünen herkesin önyargılarını kıracak Reges Wellbeing programı, Reges Çeşme’nin sofistike, şık, modern, huzur verici ve nefes kesen atmosferi ile buluşuyor ve Çeşme’ye adım mesafesi uzaklığındaki kolay ulaşılabilen destinasyonunda misafirlerini bekliyor.

Reges Wellbeing programı; diyetisten görüşmeleri, anamnez formu, vücut analizi, günlük tansiyon, nabız, şeker ölçümü, oksijen desteği, her gün uygulanacak abdominal masaj, sauna, buhar odası, termal havuz gibi alanları içine alan özel spa paketi, scrub ve yosun terapileri, mat pilates, yoga, mistik dans, aqua gym, özel yemekler, workshoplar, söyleşiler, ev yapımı leziz detoks içecekleri, sınırsız bitki çayı, besin takviye ürünleri, kişisel bakım kitleri ve çok daha fazlasını sunuyor, misafirleri için her ufak detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

Sağlıklı yaşam konseptli konaklama programı misafirlerin keyif, huzur ve lüksü bir arada yaşayabilmeyi amaçlıyor ve Reges Çeşme’nin ayrıcalıklı servisleri ile müşterilerine süreçte ruh ve bedenlerini dinlendireceklerinin sözünü veriyor. Fitness merkezi, otelin geniş yeşil alanlarında ve deniz manzarasını içine alan özel alanlarda yoga, mat pilates, nefes terapisi dersleri, sauna ve buhar odası alanları, Türk Hamamı, masaj odaları ve kapalı havuzu ve termal havuzları ile 1400 metrekarelik alana yayılmış Spa Reges ile otelde konaklayan ve Reges Wellbeing programına katılan tüm misafirler huzur buluyor ve rahatlıyorlar.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın