RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu:“iCombi Pro her zaman tekrarlanabilen sonuçlar elde etmenizi sağlar”

RATIONAL’in geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni ürünü iCombi Pro, sahip olduğu 4 akıllı fonksiyonu sayesinde önceki modele kıyasla yüzde 50 daha fazla yükleme kapasitesine, yüzde 10 daha kısa sürede pişirme yeteneğine ve yüzde 10 daha fazla enerji tasarrufu yapma kabiliyetine sahip. Ünite, kısmi ya da tam yükleme farkı olmadan pişirme kalitesinden ödün vermeyen ve işi aynı sürede tamamlayan iCombi Pro’yu RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu’ndan dinledik.

RATIONAL’in yeni ürünü iCombi Pro, sadece 12 dakika süren ultra hızlı ara temizlik sayesinde mutfaktaki zaman kaybını ortadan kaldırıyor. iCombi Pro akıllı üretkenlik, verimlilik ve esnekliği bünyesinde barındırıyor. iCooking Suite, iCombi Pro’daki akıllı pişirme özelliği sayesinde Maillard reaksiyonunu baz alarak çalışıyor. Ürünle ilgili açıklamalarda bulunan Melih Kümbüloğlu ürünle ilgili şunları söylüyor: “Pişirme kabininde yer alan ve ürünlerin boyu, miktarı ve durumu ile ilgili bilgiyi aktaran sensörleri kullanarak iCombi Pro kesin bir pişirme süreci oluşturup her zaman tekrarlanabilen sonuçlar elde etmenizi sağlar. Gıda ürününün sıcaklığı veya kapının açılma süresi gibi koşullar değişirse, iCookingSuite pişirme süresini akıllıca ayarlayacaktır. Ne pişirilirse pişirilsin, ne kadar pişerse pişsin, mümkün olduğunca hızlı ve kaliteli pişirilir.”

“iCombi Pro aynı anda ne pişirilebileceğini bilir”

iCombi Pro, ek fan yerleşimleri, optimize edilmiş pişirme kabini geometrisi ve daha yüksek nem alma performansı ile önceki modele göre yüzde 50’ye kadar daha büyük kapasite ve daha kısa pişirme süresi sağlıyor. iProductionManager ile, farklı gıdalarla bile tüm üretim safhalarının akıllı bir şekilde düzenlendiğini dile getiren Kümbüloğlu, “Kullanıcı, pişirme işleminde zaman veya enerji optimizasyon sistemi ya da belirli bir hedef, zaman isteğini belirtir ve iCombi Pro diğer her şeyi halleder. Aynı anda ne pişirilebileceğini bilir, eğer bir ürün pişirme kabini iklimine uygun değilse gösterir. Ultra hızlı ara temizlik için sadece 12 dakikaya ihtiyaç duyan akıllı iCareSystem temizleme sistemi de buna katkıda bulunuyor. Energy Star tarafından onaylanan daha düşük elektrik tüketimi ile birlikte iCombi Pro son derece sürdürülebilir bir pişirme sistemidir” diyor.

“RATIONAL’in üstün ve kolay pişirme yöntemleriyle şeflerimize daha çağdaş çalışma imkanı sağlıyoruz”

RATIONAL’in hedef kitlesini büyük ya da küçük ölçekli tüm hizmet sektöründeki işletmeler, müşteriler oluşturuyor. Melih Kümbüloğlu, uzman şef ekibi ile devamlı olarak sektör profesyonellerinin de katıldığı pişirme seminerleri düzenleyerek hem ürün geliştirmelerinde beraber ilerlediklerini hem de üretim alanında yaşanan sıkıntılara çözüm getirmeye çalıştıklarını belirterek, “Geleneksel pişirme yöntemlerine ek olarak RATIONAL’in üstün ve kolay pişirme yöntemlerini sektör profesyonellerine göstererek hem işletmelerine katkıda bulunuyor hem de şeflerimize daha çağdaş çalışma imkanlarını sağlıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

“iCombi Pro yoğun mutfaklarda size zaman kazandırır”

Bir fırının mutfağın kalbi olduğunu vurgulayan başarılı şef, RATIONAL ile ürünlerin gece pişirme yaparak önceden hazırlanabildiğini söyleyerek sözlerini şöyle sonlandırıyor: “Yeni iCombi Pro’nun yüksek kapasiteli nem atabilme özelliği, artırılmış fan sayısı, iç kabin dizaynı ve tamamen geliştirilmiş akıllı iklim programı ile içerde yaratmak istediğiniz buhar ve kuru hava iklimini yüzde 100 hassasiyet ile oluşturur. Ayrıca üzerine çalışılmış ve patisserie üzerine mükemmelleştirilmiş program ile de kolayca istediğiniz mamulü pişirir ve bunu kaydederek standart ve dalgalanma olmadan sürekli üretim haline getirebilirsiniz. iCombi Pro yoğun mutfaklarda size zaman kazandırır. Ayrıca cihazın otomatik yıkama özelliği sayesinde sadece yıkama tabletlerini atıp, kapısını kapatıp ertesi güne hazır bir şekilde tertemiz cihazınızı bulabilirsiniz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın