Radisson Hotel Group, yeni markası Radisson Individuals’ı lanse etti

Radisson Hotel Group, yeni markasını lanse ediyor; Radisson Individuals ve Q3 2020’de EMEA genelinde 10 yeni otel imzasına ulaşıyor.

Radisson Hotel Group, yeni bir marka olan Radisson Individuals’ın lansmanını duyurdu. Radisson Individuals, yerli ve bağımsız otellere, bölgesel zincirlere Radisson Hotel Group’un küresel platformunun bir parçası olma fırsatı sunuyor. Radisson Individuals, grubun uluslararası farkındalığından ve deneyiminden yararlanma, kendi benzersizliğini ve kimliğini koruma özgürlüğü sunan bir dönüşüm markasıdır.

Radisson Individuals otelleri kendi özelliklerine ve kişiliklerine göre seçiliyor. Radisson Hotel Group’un yüksek kalite standartlarını ve “Yes, I can!” hizmet misafirperverliğini, üye otellerin yerel lezzetleri ve kişiliği ile birleştirirken konuklarına dünya çapında yeni yerler keşfetme fırsatı sunuyor.

Radisson Hotel Group CEO’su Federico J. González: “Radisson Individuals’ın lansmanı, dünyanın en tercih edilen üç otel markasından biri olarak anılmak, otel sahipleri, misafirler ve yetenekler tarafından tercih edilen bir marka olmak anlamında, beş yıllık iddialı dönüşüm planımızda önemli bir kilometre taşıdır. Hem otel sahipleri hem de misafirler için modern pazarın değişen taleplerine yanıt olarak Radisson Individuals’ı yarattık. Radisson Individuals’a katılmak; bağımsız kalmak isteyen veya başarılı temel markalarımızdan birine geçmeyi düşünen, güçlü hizmet puanlarına sahip bireysel oteller için ideal bir ilk adımdır. Aynı zamanda ek dağıtım kanalı arayan ve/veya bir marka işbirliği arayışında olan yerel otel markaları için de güçlü bir seçenek.”

Sosyal Medya'da Paylaşın