Radisson Collection Hotel, Bodrum’da hizmete girdi!

Radisson Grubu bünyesindeki markalardan olan Radisson Collection Hotel, Bodrum’da hizmete girdi. Ant Yapı’nın sahibi olduğu tesis, Radisson Group’un Türkiye’deki 6. oteli oldu.

Otelin açılışnda konuşan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “2010 yılında turizm alanında gerçekleştirdiğimiz ilk yatırımımızdan bu yana turizm sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Son 10 yıl içerisinde turizm yatırımlarına Port Alaçatı projemizde ilk butik otelimize yer verdik. Daha sonra İstanbul’da 200 odalı Radisson Blu oteli ile yola devam ettik. İstanbul’da Singapurlu kökenli firma Fraser Hospitality ile işbirliği yaparak Türkiye’ye ilk servis apartment konseptini getirdik. Önce 120 konutluk Fraser Place Anthill Istanbul sonrasında ise 80 konutluk Fraser Place Antasya Istanbul’u hayata geçirdik” dedi.

Radisson Collection Hotel, Bodrum ile birlikte Türkiye’de toplam 250 milyon dolarlık turizm yatırımı gerçekleştirdiklerini söyleyen Mehmet Okay, “Radisson Hotel Group ile uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Karşılıklı oluşan güven sonucunda grubun premium markası Radisson Collection’u Türkiye’ye ilk kez getirdik. İşbirliğimiz faklı projelerde de devam etmesini planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın