Porland Kumsmall’da Kayserililerle buluşuyor

Porland, 33. mağazasını Kayseri’nin en yeni ve en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kumsmall AVM’de açtı.

1012 m2’lik alanıyla Kayseri’deki ikinci Porland konsept mağazası olarak hizmet verecek olan yeni mağazada, Porland’ın Mutfaküstü, Mutfak, Sofra, Ev-Dekor, Tekstil ve Banyo kategorilerindeki geniş ürün gamı, yeni sezonun en trend ürünleri ve şık koleksiyonları Kayserililerle buluşacak.

Porland, renk ve desen çeşitliliğiyle tasarladığı dayanıklı, özgün ve estetik ürünlerini genişleyen mağaza ağıyla müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Porland’ın tamamen kendi tasarım anlayışıyla ve kendi mimarları tarafından hazırlanan mağazalarının en yenisini Türkiye ve Avrupa’nın en büyük karma projesi olan Kayseri Kumsmall AVM’de açıldı. Hammaddesi toprak olan porselenden ilham alınarak ağırlıkla taş, tuğla, ağaç ve metal öğelerin yer aldığı dekorasyonda kullanılan renkler ve tonlar da doğanın içinden seçildi.

Porland Atölye’de hayallerini şekillendir

Diğer tüm Porland mağazaları gibi ziyaretçilerin mağazayı rahatça gezmesine ve vakit geçirmesine odaklanılarak tasarlanan Kumsmall AVM mağazası; dinamik renkleri, ahşabın sıcaklığı ve doğayı yansıtmasıyla ziyaretçilerine yaşayan dekorlar sunarak ilham vermeyi amaçlıyor. İçerisinde 32 m2 atölye alanı olan yeni mağazada farklı etkinlikler de hayata geçirilecek. Tasarlamanın yanında üretmeyi de ön planda tutan Porland Atölye’de uzman eğitmenler eşliğinde seramik, çini, bitki yetiştiriciliği ve cam gibi birbirinden farklı, keyifli ve öğretici atölye çalışmaları düzenlenecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın