Polat Palandöken Big Chefs iş birliği ile aşkın tarifini yeniden yazıyor

Türkiye’nin en gözde kayak otellerinden Polat Palandöken, Big Chefsiş birliğiyle Sevgililer Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. Polat Palandöken ev sahipliğinde gerçekleşecek ‘Big Chefs Big Love Pop-Up’ etkinliği misafirlerine romantizm ve eğlence dolu bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Görkemli bir manzaraya karşı Palandöken Dağı’nın eteklerinde konumlanan Polat Palandöken, yenilenen ambiyansı ile romantizmin doruklarında ayrıcalıklı bir Sevgililer Günü yaşatıyor. Polat Palandöken ev sahipliğindeki ‘Big Chefs Big Love Pop-Up’ etkinliğinde, Big Chefs menüleri ve konuk Şef Murat Arslan imzalı lezzetler bir araya geliyor. Oteldeki Masif Restaurant’ta gerçekleşen ‘Big Chefs Big Love Pop-Up’, Sevgililer Günü’nde özenle hazırlanan aşk temalı ‘Big Love’ menüsüyle dağın romantik ruhuna eşlik ediyor.

Sevgililer Günü başlamadan aşkı kutlamaya davet eden Polat Palandöken, 13 Şubat tarihinde ‘Big Love Party’ konseptiyle dans ve müzik tutkunlarını ağırlıyor. Otelin kayak mola noktalarından Snow Deck’te yer alan ‘Big Love Party’, DJ Ogün Dalka ve Big Chefs’in Kurucu Başkan’ı Gamze Cizreli’nin listeleriyle misafirlere eğlenceli saatler sunuyor. Müzik keyfinin doyasıya yaşandığı partide, özel kokteyl alternatifleri ve Big Chefs imzalı atıştırmalıklar öne çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın