Octo, World Luxury Restaurant Awards’ta iki ödülü birden göğüsledi!

Manzarasında şehrin tüm ikonik ve tarihi yapılarına şahit olacağınız Octo, uluslararası kabul gören lüks değerlendirme kuruluşlarından World Luxury Restaurant Awards’tan; Dünya Kategorisinde “Lüks Deniz Ürünleri Restoranı” alanında birincilik ile Kıta Kategorisinde “En İyi Panoramik Manzaralı Restoranı” ödüllerinin sahibi oldu. 

Karaköy’de tarihi Veli Alemdar Han renövesi ile açılan JW Marriott Istanbul Bosphorus’un dokuzuncu katında bulunan Octo, dünyanın en prestijli lüks ödüllerinden World Luxury Restaurant Awards tarafından “Global Winner in Luxury Seafood Restaurant” (Lüks Deniz Ürünleri Restoranı) ve “Continent Win in Best Panoramic Views” (En İyi Panoramik Manzaralı Restoranı) olmak üzere iki ödüle birden layık görüldü.

Hizmet vermeye başladığı yıl ödül alan ilk restoran olan Octo, “Lüks Deniz Ürünleri Restoranı” kategorisinde kazandığı birincilik ile başarısını dünya çapında da taçlandırmış oldu.

Unutulmaz bir yemek deneyimi ve özgün tasarımı ile öğle ve akşam yemekleri için taze, doğal ve yerel malzemelerden oluşan benzersiz bir menü sunan Octo, herkesin kolaylıkla erişebileceği, yüksek kaliteli deniz ürünlerini İstanbullularla buluşturuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın