NG Phaselis Bay tasarımıyla doğayı kucaklıyor

default

El değmemiş yeşillikler içerisindeki konumuyla doğayla benzersiz bir uyum sergileyen NG Phaselis Bay, doğaya saygılı nadide tasarımıyla doğayı kucaklıyor. Doğal bitki örtüsünün korunması amacıyla her detayı düşünülerek tasarlanan mimarisi ve huzur veren atmosferiyle doğanın dengesini koruyan bir yaklaşım sunuyor.

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla modern gezginlerin vazgeçilmezi olan NG Phaselis Bay, hayata ve doğaya değer katan ayrıcalıklar sunuyor. Ağaçların konumuna uyumlu olarak inşa edilen NG Phaselis Bay, mimarisi ile doğanın önünde adeta saygıyla eğiliyor. Otelin bazı noktalarında mimarinin içinde kalan ağaçlar ise tüm ihtişamı ile doğanın gücünün birer temsilcisi olarak misafirlerini selamlıyor.

Doğanın büyüleyici atmosferiyle muhteşem uyum

NG Phaselis Bay, çam ağaçlarının hâkim olduğu açık alanları, ağaçların arasına konumlanmış saklı havuzları ve yeşilin maviyle buluştuğu manzaralara açılan kapıları ile doğanın büyüleyici atmosferiyle müthiş bir uyum sağlıyor. Tasarımıyla doğayı kucaklayan NG Phaselis Bay, “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla misafirlerini doğanın bir parçası olmaya davet ediyor. Mis gibi havanın, büyüleyici koyların, incecik kumların ve yemyeşil ormanın kusursuz bir kombini olan NG Phaselis Bay’de misafiler her yeni güne deniz kokusu ve tertemiz orman havasıyla başlama imkanı buluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın