NG Phaselis Bay ayrıcalıklarla dolu dünyasına yenilerini ekledi

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla kısa sürede Antalya’nın en iyileri arasına giren NG Phaselis Bay, ayrıcalıklar dünyasına eklediği yeni hizmetleriyle misafirlerini şımartmayı sürdürüyor. Antalya Havalimanı Dış Hatlar terminallerinde CIP Meet & Assist hizmeti ile konforu getiren otel, misafirlerine uçuş öncesi işlemlerinde refakat ve ayrıcalık sunuyor. Misafirler aynı zamanda CIP Lounge alanlarında uçuştan önce konforlu bir yolculuğun keyfini yaşayabiliyor.

 

Antalya, Göynük’te “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla dünyanın pek çok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlayan NG Phaselis Bay, özel konaklama alternatifleri, yeni nesil oda tasarımları, muhteşem doğası ile misafirlere eşsiz bir deneyim yaşatmayı sürdürüyor. Sunduğu hizmetlerle misafirlerinin konforunu en üst düzeyde tutmayı amaçlayan NG Phaselis Bay, misafirlerinin yolculuklarına da konfor getiriyor. Antalya Havalimanı Dış Hatlar terminallerinde dönüş uçuşlarında ücretsiz CIP Meet & Assist (uçuş öncesi işlemlerinde refakat ve ayrıcalık) sunan otel, misafirlerine CIP Lounge alanlarında zengin içecek ve yiyecek ikramları, TV ve ücretsiz internet eşliğinde vakit geçirebilecekleri keyifli bir ortam yaratıyor.

Yurt içinde seyahat edecek misafirlerini de düşünen NG Phaselis Bay bir ilki gerçekleştirerek dönüş uçuşlarında misafirlerine  Fraport TAV Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde CIP Lounge hizmeti sunuyor. King Villa misafirlerini geliş ve dönüş uçuşlarında CIP TERMINAL hizmetiyle buluşturuyor.

Odalarda keyifli sürprizler

Lükste sınırları aşan bir yaklaşım sunan NG Phaselis Bay, misafirlerini odalarında sürprizlerle buluşturmayı da sürdürüyor.  Dünyaca ünlü kozmetik markalarının ürünler  Molton Brown ve Etro ile misafirlerin kişisel bakımlarını desteklerken, Nespresso kapsül kahve seti ile keyiflerini çifte katlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın