Nestlé Professional Toque d’Or 2021 başvuruları başladı!

Nestlé Professional’ın bu sene 33’üncüsünü düzenlediği Toque d’Or Competition & Hospitality Awards yeni formatıyla 2021 yılının ilk yarısında başlayacak.

Gastronomi dünyasının en çok takip edilen organizasyonlarından biri olan Toque d’Or, 2020 yılında yarışmanın dijital platformlara taşımasının ardından 2021 yılında da format değiştiriyor. Sektöre yeni giriş yapan jenerasyondan genç şeflere kariyerlerinin devamı için önemli tecrübeler ve network sağlamayı amaçlayan yarışma, bu sene ağırlama sektörünün ön ve arka yüzünde çalışan genç profesyonellerin yanında üniversite öğrencilerine ve çıraklara da açık olacak. Yarışmanın programı da çalışan ve okuyan yarışmacıların katılabileceği şekilde düzenlenecek.

Nestlé Professional İngiltere ve İrlanda genel müdürü Katya Simmons “2020 eşi benzeri görülmemiş ve ağırlama sektörünü zorlayan bir yıl oldu. Bütün bunları atlattık ve şimdi ağırlama sektöründe daha sürdürülebilir bir geleceğin inşasına yardımcı olmak için komünite olarak birlikte çalışmamız her zamankinden daha önemli” dedi.

Yayınlanan yarışma takvimine göre başvurular 31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek. Yarışmacılar ilk görevlerine 1 Şubat itibariyle başlarken finalistlerin 30 Nisan tarihinde açıklanması, final şovunun da haziran ayının sonunda yapılması bekleniyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın