Nespresso, sıra dışı ve en büyük boutique konsepti ile Bağdat Caddesi’ndeki yeni adresinde!

Önceden Suadiye’de hizmet veren Nespresso Boutique, yepyeni konseptiyle artık Bağdat Caddesi’ndeki yeni adresinde yerini aldı. Suadiye’den sonra Bağdat Caddesi’ndeki yeni lokasyonu ile Nespresso Boutique, Türkiye’deki en geniş kapsamlı Boutique olarak farklı bir deneyim sunuyor. Benzersiz özelliklere ve çok amaçlı bir konsepte sahip yeni Bağdat Caddesi Nespresso Boutique’i  keşfedin…

Barista stili kahve deneyimini evlere taşıyan Nespresso, Türkiye’de premium kahve kültürünü yaymaya devam ediyor. “Yeni Nesil” Boutique olarak konumlandırılan Bağdat Caddesi Boutique, rafine ve özenle hazırlanan kahve anları yaratmak, kahve severlerin bireysel damak tatları doğrultusunda kahve seçimine yönlendirmek ve Nespresso’nun sürdürülebilirlik politikaları hakkında bilgilendirmek gibi bir dizi güçlü karakteristik özelliği ile Bağdat Caddesi’ndeki yeni adresinde yerini aldı.

Bağdat Caddesi Nespresso Boutique içerisinde kahveseverler, kendilerine en uygun kahve aromalarını bulmak için keyifli bir yolculuğa çıkıyor.  Üç geçişli bir iç tasarıma sahip Nespresso Bağdat Caddesi Boutique’te, kahve meraklıları, yolculuklarına Nespresso’nun kahve aromaları ile tanışarak başladıktan sonra,  geniş makine ve aksesuar alternatifleri hakkında bilgi edinebiliyor ve Boutique’in içindeki deneyim alanlarını rahatlıkla keşfedebiliyorlar. Ferah, modern ve sade iç tasarımı ile Bağdat Caddesi Boutique, tamamiyle Nespresso’nun özgün, minimal ve kahve odaklı anlayışını yansıtıyor. Türkiye’deki en kapsamlı ve büyük Boutique olarak yerini alan Bağdat Caddesi Nespresso Boutique, Nespresso’nun güçlü ve sıra dışı özelliklerini ön plana çıkaran üç farklı bölümden oluşuyor; “Tanışma Alanı, Keşif Alanı ve Deneyim Alanı…”

Kapıdan girildiği an göze çarpan “Tanışma Alanı”, Nespresso kahve uzmanları ile birlikte,  klasik, “Limited Edition” veya en yeni kahve aromaları ile sizi tanıştırarak, unutulmaz bir kahve yolculuğuna çıkarıyor. Boutique’in merkezinde konumlanan “Keşif Alanı”nda bir dizi kahve makinesi ve aksesuar seçkisi ile kahveseverlerin kişisel tercihlerine en uygun Nespresso ürünlerinin bulunmasına odaklanılıyor. “Deneyim Alanı” ise kahve ritüeli seven, en son kahve trendlerini takip etmeye meraklı kahve tutkunlarına özel daha gurme bir tadım deneyimi sunuyor. “Deneyim Alanı”, kahveseverlerin kahve bilgilerini genişletebildikleri ve Nespresso’nun kahve yolculuğuna dahil oldukları  Boutique’in “kalbi” olarak öne çıkıyor. Bu alanda, pandemi sonrasında, Nespresso tutkunlarının kahve aromalarını keşfetmeleri için “Atelier Table” adında bir tadım masası yer alıyor. Kahveseverler burada hem tadım yapabiliyor hem de kahvenin kiraz halinden kavrulmuş haline tüm yolculuğuna tanık olabiliyorlar.

Yeni Bağdat Caddesi Boutique’te yer alan geri dönüşüm ünitesinde de kahveseverler, Nespresso’nun izlediği sürdürülebilirlik politikalarını yakından inceleme fırsatı yakalıyor. Ünitede yer alan ekranlar sayesinde, kahve tutkunları geri dönüşüm için bıraktıkları kullanılmış Nespresso kapsüllerinin dönüştürülebilecekleri ürünleri, bu ekranlarda gözlemleyerek nasıl değerlendirildiklerine tanık olabiliyorlar. Nespresso, Bağdat Caddesi’nde yer alan yeni Boutique’i ile her açıdan kahveseverlere farklı bir deneyim sunuyor.

Nespresso; Nişantaşı, İstinye Park boutique, pop-up konsepti ile Zorlu Center, Akasya AVM, Kanyon ve Vadistanbul Boutique’lerinden sonra Bağdat Caddesi’ndeki yeni adresinde kahve tutkunları ile buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın