Monin Cup 2022 Türkiye Bugün Bomontiada Sahne’de

Dünyanın dört bir yanından profesyonel barmenleri bir araya getirmek için iki yılda bir düzenlenen Monin Cup etkinliği, bugün İstanbul Bomontiada Sahne’de yarışmacıları ve izleyicileri ağırlayacak.

İki yılda bir olmak üzere birçok ülkede gerçekleştirilen Monin Cup, ülkemizde ise Bomontiada’da yarışmacıların kıyasıya rekabetine ev sahipliği yapacak. 2022 teması “Hatırlamaya Değer Anları Paylaşmak” olan Monin Cup’ta katılımcılar herkesin birlikte paylaşabileceği, keyif alabileceği, tüm duyularıyla hissedebileceği “unutulmaz bir kokteyl anı” yaratmak için birbirlerine meydan okuyacak.

Kokteyllerin değerlendirmeleri üç ölçüte göre yapılacak:

Unutulmazlık – yarışmanın bitişinin çok ötesinde; seyircilerde yaşayacak ve de düşünceleri yargılayacak kadar benzersiz bir şeye sahip olduğunu hissettiğiniz bir içecek.
Sürükleyicilik – seyircileri ve jüri üyelerini içkinizin içine çekilmiş gibi hissettiren, onların duyularını harekete geçiren ve tadını herkesin ortaklaşa çıkarabileceği benzersiz bir an yaratan bir kokteyl tasarımı.
Eşsizlik – bu, tutkulu olduğunuz şeyi paylaşmanız ve bu tutkuyu paylaşabilmeleri için başkalarını da kendi dünyanıza getirmenizle ilgili.

19 Ekim; bugün saat 14.00’te başlayacak olan Monin Cup 2022 yarışmasında 20.00’ye kadar “hatırlamaya değer anlar“a şahitlik edilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın