Michelin yıldızlı restoran Cail Bruich, konuklarına yeni bir yemek deneyimi yaşatacak

Birleşik Krallık’a bağlı Glasgow’un ilk Michelin yıldızlı restoranı Cail Bruich, şehirde yemek yiyenlerin yemek deneyimini farklı bir boyuta taşımak üzere yeni bir ortaklığa imza atıyor. Dünyaca ünlü şampanya evi Krug Champagne ile bir anlaşmaya imza atan restoran, yeni ve özel bir Chef’s Table deneyiminin lansmanını duyurdu.

Cail Bruich’in head chef’i Lorna McNee, yerel bir şirket olan Tabula Rasa Design tarafından özel olarak hazırlanmış el yapımı bir masada servis edilmek üzere iki kişilik özel bir tadım menüsü tasarladı. Restoran, Ekim ayından itibaren faaliyet gösterecek masa için şimdiden rezervasyon almaya başladı. Bu yemek deneyiminin içeceklerle birlikte iki kişi için 400 Pound’a gelmesi bekleniyor.

Head chef Lorna McNee şöyle diyor: “Chris ve ben yaptığımız işe son derece tutkuluyuz ve birbirimizin sanatına karşılıklı saygı duyuyoruz. Chef’s Table deneyimini, ekibimizdeki tüm yetenekleri sergilemenin benzersiz bir yolu olarak görüyoruz. Dünyada konukların makine dairesinin kalbinde ön koltukta oturabilecekleri ve zanaatımızı ilk elden deneyimleyebilecekleri çok az sektör var. Cail Bruich’in ne hakkında olduğunu gösteren ekstra özel bir deneyimle misafirlerimizi şaşırtmayı gerçekten dört gözle bekliyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın