Michelin yıldızlı Alyn Williams, bu kez öğrenciler için mutfağa girdi

Restaurant Team Westbury etc

Başarılı şef Alyn Williams, Cambridge Meridian Academies Trust (CMAT) bünyesinde düzenlenen bir etkinlik için öğrencilerle mutfağa girdi. Pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler, Michelin yıldızlı şeften mutfağın püf noktalarını öğrendi. 

Trust bünyesindeki bütün akademilerin davet edildiği etkinlik, öğrencilere Alyn Williams ile birlikte yemek pişirme ve gıda endüstrisinin sırlarını keşfetme fırsatı sundu. Öğrencilerle bir araya gediği için mutlu olduğunu söyleyen Williams,”Tüm öğrenciler ve aileleri için geçen zorlu bir yıldan sonra, yetenekli öğrencilerimize tutkuyla bağlı oldukları bir alanı keşfetmeleri için ilham verecek böylesine heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapma fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız” dedi.

Birleşik Krallık’ın en büyük mutfaklarında görev alan Michelin yıldızlı Alyn Williams, uzun yıllar Marcus Wareing ve Gordon Ramsey ile birlikte çalıştı. Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle uzaktan canlı bağlantı ile gerçekleştirilen eğitimlerde öğrenciler aynı malzemeleri ve tarifleri kullanarak lezzetli yemekler yaratmak için Alyn’in talimatlarını takip ettiler.

Sosyal Medya'da Paylaşın