METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da Görkemli Açılış

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un dolunay manzarasına karşı konumlanan lounge konseptli restoranı ATTIKO, düzenlediği özel açılış davetinde misafirlerine sınırsız eğlence ve leziz yemekler sunmanın heyecanını yaşadı. ATTIKO’nun Bodrum’a taşıdığı Pan Asya mutfak lezzetleri ve eğlenceli ambiyansı konuklardan ise tam not aldı.

Sunset Hospitality Group, markası olan METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un ardından seçkin global markalarını Bodrum’a taşımaya devam ediyor. Dubai’de Kasım ayında açılmadan önce hem Bodrum hem de Dubai’de nefes kesici bir manzaranın ve eğlencenin merkezi olacak ATTIKO markasının açılış daveti METT Bodrum Genel Müdürü Barış Molvalı ev sahipliğinde yapıldı. Davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından önemli isimler büyük ilgi gösterdi.

ATTIKO, misafirlerinin karşısına, gece başlamadan önce rahatlamak ve keyif yapmak için bir fırsat sunan şık bir lounge konsepti olarak çıkıyor. Gün batımı kokteylleri ve Pan Asya mutfağından esinlenen lezzetleri ile ATTIKO, eğlencenin enfes mutfak deneyimleri ile buluştuğu özel bir lokasyonda yer alıyor. Kendine has konsepti ve dolunay partileri ile bu yazın gözde adresleri arasında yer almaya aday olduğunu gösteren ATTIKO’da Pan Asian lezzetleri eşliğinde özel kokteyllerinizi yudumlarken, dolunay enerjisi ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın