McDonald’s Türkiye’ye 2 Altın Lider ödülü

35 binden fazla iş insanının oyu ile belirlenen Altın Lider Ödülleri’nde McDonald’s Türkiye CEO’su Oğuz Uçanlar Türkiye’nin en beğenilen 50 CEO’sundan biri seçilirken, Pazarlama Direktörü Elif Göktaş ise en beğenilen 50 CMO’sundan biri oldu.

Pek çok farklı sektörden önde gelen yöneticilerin katılımıyla 21-23 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Altın Liderler Ödül Töreni’nden McDonald’s gurur verici 2 ödülle döndü. McDonald’s Türkiye CEO’su Oğuz Uçanlar Türkiye’nin en beğenilen 50 CEO’sundan biri, Pazarlama Direktörü Elif Göktaş ise en beğenilen 50 CMO’sundan biri seçildi.

 McDonald’s’ın enleri

McDonald’s Türkiye CEO’su Oğuz Uçanlar Altın Lider Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada markanın kapsayıcılık, dürüstlük, toplumsal fayda gibi değerlerine vurgu yaparak McDonald’s ailesine minnettarlığını dile getirdi. CEO Uçanlar: “Biz, takım ruhuyla hareket etmeye inanan bir şirketiz. Bu ödül de bunun bir yansıması; Bir kez daha takım ruhuyla çalışmanın ve ekiple bir olmanın önemini hatırlattı bana.” dedi.

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş ise; “McDonald’s Türkiye ailesi olarak kadınların ekonomik hayata ve iş dünyasına katılımını çok önemsediğimizi her fırsatta dile getiriyoruz ve bunun için birçok proje gerçekleştiriyoruz. Tüm bu projeleri yönetirken, bir kadın olarak bu ödüle layık görülmüş olmak aslında ne kadar da doğru bir yolda olduğumuzu bize gösteriyor” sözleriyle kadınların iş hayatına katılımına tam destek verdiklerini vurguladı.

Sosyal Medya'da Paylaşın