Mare Garden Hotel keyif ve huzur dolu bir tatil sunuyor

Bodrum’un en güzel koylarından Karaincir Plajı’na 150 metre mesafede konumlanan ve 12 ay hizmet veren Mare Garden Hotel, keyif, eğlence ve huzur dolu bir doğa ortamını misafirlerine sunuyor. Denize sıfır beach ve restoranıyla konaklama konusundaki iddiasını eğlence ve yeme-içme alanlarında da sürdüren otel, çiftler, çocuklu geniş aileler ve aynı zamanda evcil dostlarıyla tatil yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Bodrum’un doğanın tüm renklerini taşıyan eşsiz güzelliğinde konumlanan Mare Garden Hotel, huzur dolu zamanların kaçınılmaz durağı niteliğinde bir tesis… Bodrum’un bembeyaz evleri ve masmavi denizini temsil eden renkleri ve özgün tasarımıyla hizmet veren otel, muhteşem manzarasında keyifli bir tatil vadediyor. Konfor ve lüksü bir arada sunan 40 odasıyla hizmet veren otel, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla konuklarının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Renove edilen odaların bazılarında artık mutfak da konumlanıyor.

Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler
Mare Garden Hotel, konaklamada sunduğu ayrıcalıkları yeme-içme alanlarında da sürdürüyor. Tesisin bünyesinde çok şık bir kafe ve birbirinden özel lezzetler sunan A La Carte restoran bulunuyor. Sabahın ilk saatlerinden gecenin sonuna kadar çeşitli etkinliklerle misafirlerini ağırlayan Mare Beach & Restaurant, kendine ait özel plajı ile hem sakinliği hem de eğlenceyi bir arada sunuyor. Ege’nin yöresel otları ve farklı damak zevklerine hitap eden zengin menü içeriğiyle Türk ve dünya lezzetlerini buluşturan mekan, aynı zamanda vejetaryenlerin de çok seveceği lezzetleri menüsünde bulunduruyor.

Ruhunuzu dinlendirin
Mare Garden Hotel, doğal güzellikler içinde misafirlerin beğenisini kazanan aktiviteler düzenliyor. Konukların ruhunu dinlendireceği bu etkinlikler öncelikli olarak tüm hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak yapılandırılıyor. Her mevsim hizmet veren otel, çiftler, çocuklu geniş aileler ve aynı zamanda evcil dostlarıyla tatil yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın