Lübnan ruhu Ello ile Boğaz’a taşındı

Eğlence ve yeme-içme sektöründen Ergun Yıldız’ın işletmeciliğini yaptığı Sortie içinde bu yaz açılan Ello, iştah açıcı mezeleri, içli köfteleri, ev yapımı mantısı ve Orta Doğu’nun lezzet başkenti olan Lübnan mutfağının benzersiz ana yemeklerini sentezleyerek bir araya getiren özel menüsüyle adeta damaklarda sıra dışı bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Hande Yener ve Berksan ile beraber iş insanı Barkın Akan’ın ortaklığında açılan Ello’nun sıcak ve samimi ambiansı yemeklerin lezzetlerini adeta pekiştiriyor. Eşsiz boğaz manzarasına karşı konumlanan Ello, mevsimin en taze ürünleriyle hazırladığı menüsü hem de Sortie’nin resident Dj’yi Çağlar Fidan’ın çaldığı müziklerle misafirlerine haftanın 7 günü keyifli anlar vadediyor.

Ello’nun executive chef’i İsmail Polat’ın özenle hazırladığı menüsünde Fettuş Salata, Shishbarak, Labne Fasuliye Hadra, Karışık ızgara tabağı gibi taptaze malzemeler ile hazırlanan nefis tabaklar bulunuyor. Tatlılardan ise Kıbbe Mıhşiye ise mekanın en sevilen lezzetleri arasında yerini alıyor.

‘Signature’ kokteylleriyle de iddialı olan Ello, yaz aylarının en keyifli mekânlarından biri olmaya aday görünüyor. Hande Yener ve Berksan ile beraber iş insanı Barkın Akan’ın ortaklığında açılan Ello, Lübnan rüzgarlarını Boğaz’da estirerek konuklarına keyifli dakikalar yaşatıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın