Los Angeles’ın öne çıkan vegan restoranları

Los Angeles’ın bitki bazlı restoranları, yemek sahnesine büyük bir lezzet ve harika bir canlılık getiriyor. Son yıllarda vegan beslenmenin de yaygınlaşmasıyla şehir, çok sayıda vegan restoranına ev sahipliği yapmaya başladı. İşte her gün Los Angeles sakinlerinin tercih ettiği vegan restoranlar…

Gracias Madre West Hollywood

Gracias Madre her zaman kokteylleri ve sahnesiyle tanınırken, son zamanlarda yemekler daha da fazla ilgi görmeye başladı. Daha önce Los Angeles’ta Red O’yu işleten ve Hong Kong’un daha büyük misafirperverlik gruplarından biri için yemek pişiren yeni grup yönetici şefi Justin Haefler, tamamen bitki bazlı menüyü rahat yiyecekler ve sağlıklı yemekler ile yeniledi.

Nic’s On Beverly

Nic Adler, Monty’s Good Burger ile Los Angeles’taki güçlü varlığını sürdürüyor, ancak eski Terrine alanındaki oturma restoranı ziyaret etmeye değer. Tüm gün bir menü, chilaquile, pizza veya “balık” ve patates kızartması ile her zaman keyifli bir vegan yemek deneyimi mümkün.

Real Food Daily

Los Angeles’ın en eski vegan restoranı Real Food Daily, çikolatalı ve muzlu kreplerden oluşan tüm gün süren bir menü veya onlarca yıldır test edilmiş ve mükemmelleştirilmiş kaju “peynir” soslu kremalı alfredo makarna tarifi sunuyor.

De Buena Planta

Venice’s Butcher’s Daughter, 2020’de, plaj havasının muhteşem kokteyller, mezcal, aguas frescas, glütensiz seçenekler ve karnabahar, patates veya mantar gibi seçeneklerle bol miktarda taco ile buluştuğu çoğunlukla vegan De Buena Planta’yı açtı. Restoran o dönemden beri şehrin en popüler mekanlarından.

Sosyal Medya'da Paylaşın