Londra’da ‘En İyi Restoran Ödülü’ Tarshish’in oldu!

İngiltere de Londra’nın Kuzey kalbinde bulunan şık hoş ve sıcak bir ortamda geleneksel Türk ve Akdeniz mutfağının lezzetlerinden tatmak isteyen herkesi mükemmel bir lezzet yolculuğuna çıkarmayı vadeden Tarshish, İngiltere’nin en prestijli gastronomi ödüllerinden biri olan British Kebab Awards ödüllerinde ‘En İyi ve Kaliteli Restoran’ ödülünü almaya hak kazandı.

Adını İncil zamanındaki Akdeniz de bulunan kıyı şehri olan Tarshish şehrinden alan İngiltere’deki Tarshish restoran, hoş bir iç mekan dekorasyonu eşliğinde ister çatı katında muhteşem lezzetleri tadabileceğiniz isterseniz de lounge barından yararlanabileceğiniz bir deneyim sunuyor. 300 kişilik geniş alanı aile toplantıları ya da davetler için de uygun bir ortam sunan restoran, şık ve modern bu ortamda Wood Green caddesinin muhteşem manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlamanıza imkan sağlıyor.

İngiltere kıyılarında eşsiz bir Türk Akdeniz mutfağını müşterilerine deneten Tarshish Kurucusu Baran Yavuz, “Birinci kalite hizmeti ile mükemmel lezzetleri eşliğinde doğru yere geldiğinizi anlayacaksınız. Modern ve şık ortamda geleneksel Türk Akdeniz mutfağı lezzetlerinin tadına bakacağınız bir yer. Muhteşem lezzetlerin yanı sıra, hoş bir ortamı bulunan ve otopark hizmeti olan restoranımızda siz sadece anın tadını çıkarın. Asırlık kültürlerin kaynaşmasını modern ortamda bir araya getiren ve birinci kalite hizmetimizle Tarshish restoran da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Birçok ödüle layık görülen restoranımız ayrıca İngiltere’nin en prestijli gastronomi ödüllerinden biri olan British Kebab Awards ödüllerinde En İyi ve Kaliteli Restoran ödülünü almaya hak kazanmıştır. Birçok rakibinin aksine Tarshish Covid-19 salgınından sonra bile büyüme kaydederek başarılarına yenisini eklemeyi bilmiştir. Siz de Türk ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerine doymak istiyorsanız Tarshish’e uğramadan geçmeyin” diyerek restoranın yemeklerine ve hizmet kalitesine olan güvenini ifade ediyor.

Yavuz, British Kebab Awards tarafından işletmelerine verilen ‘En İyi Kaliteli Yemek Restoranı Ödülü’ sonrasında “Çok gururluyuz bu başarıdan dolayı. Önümüzdeki dönemde çok daha büyük ödülleri hedefliyoruz. Londra’da Türk mutfağının ve tatlarının buradaki insanlar tarafından sevilmesi bize ayrı bir gurur veriyor. Markamızı büyütmek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bu projeye başlarken bu noktaya geleceğimizi biliyorduk. Şimdi hedefimiz İngiltere’nin en iyisi olmak” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın