Lezzet durağı Lamialuce “Kasım’da aşk başkadır” dedirtecek

Sonbaharın en romantik ve en güzel ayı olan Kasım ayında çiftler, kendilerini özel hissettirecek, lezzet konusunda beklentilerini karşılayacak şık ve romantik bir ortama sahip mekân arayışındalar. Ödüllü İtalyan restorantı LaMiaLuce, geniş bahçesi ve eşsiz lezzetleri ile konuklarının bu beklentilerini karşılıyor. Suadiye’nin kalbinde bulunan LaMiaLuce, “Kasım’da aşk başkadır dedirtecek” ambiyans ve İtalyan mutfağının en özel orijinal reçeteli spesiyalleri ile misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Geleneksel yöntemlerle pişirilen menüsü, zengin şarap seçenekleri, ünlü İtalyan başlangıçları ve tatlıları ile İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı olan LaMiaLuce, misafirlerini sonbaharın en romantik ayı Kasım ayında da özenle ağırlamayı bekliyor. Ferah, şık ve özenli bir tasarıma sahip LaMiaLuce, lezzetli et ürünlerini, hamur işlerini ve birbirinden kaliteli tatlıları misafirlerine sunuyor. İtalyan Hükümeti tarafından İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı seçilip, “Ospitalità Italiana” ödülünü alan ünlü marka, kendilerini tercih eden çiftlere “Kasım’da aşk başkadır” diyerek romantik anlar yaşatacak.

Özel anların buluşma noktası

Lezzet ve kaliteli hizmeti bir araya getiren ve bunu huzur veren bir ambiyans ile sunan LaMiaLuce, deneyimli ve tutkulu bir ekip tarafından konuklarına hizmet veriyor. Özel başlangıç ve ana yemekler ile misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatan restoran, Suadiye’nin kalbinde, nice özel anların kutlandığı bir buluşma noktasında bulunuyor. Tüm konuklarına keyifli yemek ve içkiler eşliğinde hoş sohbetli lezzet molaları yaşama imkânı veren ünlü restoran, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile İstanbul’un en İtalyan restoranı olma görevini layıkıyla yerine getiriyor.

Sadece en iyilere verilen ödüle sahip

İstanbul’un en önemli lezzet duraklarından birisi olan La Mia Luce, 2017 başlangıcında, İtalyan Konsolosluğu tarafından sadece alanında en iyilerine verilen “Ospitalite Italiano” ödülünü aldı. Taze ve lezzetli yemekleri, lokal ve uluslararası markalardan oluşan zengin şarap seçenekleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti, taze el yapımı makarna ve pizzaları, keyifli müzikle harmanlanmış atmosferi ve diğer unsurları ile birlikte alanının en iyisi olmaya hak kazanan LaMiaLuce, Kasım ayında da misafirlerine bu deneyimi yaşatmak için gün sayıyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın