Laurent Manrique, Scott’s Chowder’ın mutfak danışmanı oldu

Deniz ürünleri şefi ve lokantacı Laurent Manrique, 1976’da San Francisco’da kurulan Scott’s Seafood’un bir şubesi olan Scott’s Chowder House’a katıldı. Lüks deniz ürünleri restoranı Aqua’yı üç yıl üst üste Michelin yıldızlı sıralamalara yükselten Manrique’in gelişi, Scott’s Chowder müdavimlerini şimdiden heyecanlandırdı. 

San Francisco’daki Cafe de la Presse’nin ortaklarından biri olan Laurent Manrique, lüks deniz ürünleri restoranı Aqua’nın yönetimini 2003 yılında devraldıktan sonra restoranı üç yıl üst üste Michelin yıldızlı sıralamalara yükseltti. Son olarak Scott’s Cowder House’un mutfak danışmanı olarak ekibe katılan Manrique, restoranın sahibi Steve Mayer ve yönetici şefi Sammy Reyes’in daha rahat bir ortamda, daha uygun fiyatlara taze deniz ürünleri sunma hayaline ortaklık etmeye hazırlanıyor, “Harika bir ortamda, harika deniz ürünlerini harika bir fiyata sunan rahat ve davetkar bir restoran yaratma konusunda Steve ve Sammy’ye katılmaktan mutluluk duyuyorum.”

Çorbalar, küçük ekmekler ve salataların yanı sıra bira ve şarap seçenekleriyle de menüsünü zenginleştiren Scott’s Chowder House, müşterilerine paket servis hizmeti de sunuyor. Kasım 2020’de San Jose’de ilk yerini açan Scott’s Chowder House, bu hafta San Jose bölgesindeki Market Square’de ikinci yerini açıyor. Gelecekteki satış noktaları ise Palo Alto ve San Francisco olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın