Kültürleri buluşturan mutfak: Cafe Vista Restoran

Çin’in en önemli lüks otel varlık yönetimi grubu Wanda Group’un Batı dünyasındaki ilk yatırımı Wanda Vista İstanbul Çin, İtalyan ve Türk mutfağını harmanladığı Cafe Vista Restoran ile misafirlerini milletler arası bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Çinli Wanda Group’un Batı dünyasındaki ilk yatırımı Wanda Vista İstanbul, kültür başkenti İstanbul’da, Çin, İtalyan ve Türk mutfak kültürlerini harmanlayan restoranı Cafe Vista ile misafirlerine alışılmışın dışında bir deneyim yaşatıyor.

Wanda Vista İstanbul Hotel, misafirlerin güne Cafe Vista Restoran’da kendileri için hazırlanan uluslararası, geleneksel Türk ve Çin mutfakları ile harmanlanan zengin kahvaltı yemekleri ile başlamasını sağlıyor. Tüm gün açık olan Cafe Vista, şık ve sağlıklı konsept menüsü ile öğle ve akşam yemekleri için de otel misafirlerine ve dışardan gelen konuklara hizmet veriyor.

Türk mutfağının özel lezzetleri, İtalyan mutfağının 20’inci yüzyıl başlarına kadar uzanan tatları ve özellikle Çinli misafirlerimize, kendilerini evlerinde hissettirecek tarihi lezzetleri, seçkin baharatlar ile harmanlayarak misafirlerin tercihlerine sunuyor.

Lobi katında bulunan Cafe Vista Restoran’da başta Çin, Türk ve Ortadoğu’dan gelen tüm misafirlerin kendilerini evde hissetmeleri amaçlanıyor. Cafe Vista, modern mimarisi ve gün ışığı alan iç bahçeli konsepti ile huzurlu bir atmosfer yaratıyor. Modern-Osmanlı tarzında dizayn edilen Café Vista Restoran, gruplar ve çocuklu ailelerden oluşan misafirlerini özel olarak dizayn edilen bölümlerde ağırlamak için en uygun ortamı sunuyor.

2022’de rezidansların yanında otel odaları da hizmete girecek

Wanda Hotels & Resorts’un Çin’deki oryantal konsetpli markası olan Wanda Vista’nın ilk yurt dışı projesi Wanda Vista İstanbul’un rezidansları, 320 oda ve daire seçenekleriyle lüks bir evin konforunu, üst düzey bir otelin üstün hizmet ve olanaklarıyla birlikte sunuyor. Wanda Vista İstanbul, ocak ayında rezidanslarına ek olarak 127 otel odası ve Zhen isimli Çin restoranı ile İstanbul turizmine değer katmaya devam edecek. Wanda Vista İstanbul bar, balo salonu, restoran, açık ve kapalı yüzme havuzu, gym, buhar odası, Türk hamamı, sauna, masaj odaları ve otopark olanaklarıyla misafirlerine benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Modern ve lüks binaları ile hızla gelişen bir bölge olan Basın Ekspres’te yer alan Wanda Vista İstanbul, ana otoyol bağlantıları arasında yer alarak toplu taşıma araçları ile de kolay erişim

imkânı sunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları, TEM ve E-5 gibi ana arterler, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım alternatifleri ile yoğunlaşan bir bölgede olan Wanda Vista İstanbul, İstanbul Havalimanı’na en yakın otellerden biri olma özelliği ile öne çıkıyor.

Dalian Wanda Group hakkında

1996 yılında kurulan Wanda Hotels & Resorts, otelcilik alanındaki temel yetkinliği ile dünyanın en değerli varlık yönetimi şirketlerinden biridir. Yenilikçi ve köklü bir marka olan Wanda Vista vizyonunu önce insan; tüm paydaşlara ve müşterilere bağlılık olarak belirlemiştir. Wanda Hotels & Resorts, dünyadaki “tek durak çözüm” otel şirketlerinden biri olarak şu anda portföyünde yedi markayı yönetiyor: ultra lüks marka Wanda Reign, lüks marka Wanda Vista, premium marka Wanda Realm, üst ölçekli yaşam tarzı markası Wanda Yi, seçkin hizmet markası Wanda Jin ve birinci sınıf orta ölçekli marka Wanda Moments ile orta ölçekli marka Wanda Yue. Wanda Hotels & Resorts.

Sosyal Medya'da Paylaşın