Kaya Grup, Kartalkaya ve Uludağ’daki 3 otelinde sezonu açacağı tarihi belirledi

Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort Kartalkaya, Dorukkaya Ski&Mountain Resort Kartalkaya ve Kaya Uludağ olmak üzere üç kış oteliyle hizmet veren Kaya Grup, otellerini 11 Aralık’ta açmaya hazırlanıyor.

Tüm otellerinde pandemiye karşı yüksek tedbirler aldıklarını anlatan Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doruk Kaya, “Sertifikalarımızı aldık. Misafirlerimiz otele girdikleri andan itibaren pandemi kuralları çerçevesinde ağırlama ile karşılaşacak. Otel içi tüm hijyen tedbirlerine ilave pistlerde de önlemlerimizi arttırdık. Örneğin, telesiyejlere eskiden dört kişi binebilirken yeni sezonda artık iki kişi binecek” dedi. Geçen sezon Kartalkaya’da hizmete açtıkları ‘Palazzo Luxury Chalets’in de yoğun ilgi gördüğü bilgisini veren Kaya, “Palazzo Luxury Chalets ailenizle birlikte size özel bir kış tatili konsepti sunuyor.

Sabah’ta yer alan habere göre; özel butler hizmeti, dağ manzaralı terasındaki jakuzisi, telesiyejlere direkt ulaşım imkânı ile pandemi sürecinde yoğun ilgi ve talep görüyor” diye konuştu. Yurtdışında Rusya ve Ukrayna’dan ciddi bir talep geldiğini kaydeden Kaya, şöyle konuştu: “Bu yıl yurtdışına gidemeyen kayak turistinin de etkisiyle iç pazar canlı olacak. Otellerimiz için şu an yüzde 50 oranında ön rezervasyon aldık. Bu sayının sezon başlangıcına yaklaşmamızla birlikte hızla artacağını öngörüyoruz. Talepler beklentimizin de üzerinde gidiyor.”

Sosyal Medya'da Paylaşın