Karaköy’ün tapas barı Skull & Bones’un efsane lezzetleri, DJ performansları ile farklı bir lezzete bürünüyor

Merak uyandıran atmosferi, imza kokteylleri ve benzersiz menüsündeki İspanya mutfağının vazgeçilmez tapasları ile Karaköy’ün en yeni tapas barı olan Skull&Bones, her hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri DJ performansına ev sahipliği yaparak İstanbullulara unutulmaz anlar yaşatıyor.

Karaköy’ün en yeni tapas barı olan Skull&Bones, İstanbul havasıyla harmanlanmış, her yudumda damaklarda bir festival tadı bırakan enfes kokteylleri, geçirilen anların özel olması için her ayrıntısının özenle düşünülmüş merak uyandıran atmosferi, İspanya mutfağının vazgeçilmez tapaslarından oluşan imza menüsünün yani sıra artık her hafta farklı bir DJ performansına ev sahipliği yapıyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamı Karaköy’de müziğin ritmi damarlarda akarken müziğin kalbi ise Skull&Bones ’da atıyor.

Ali Külahlı, Çağdaş Bektaş, Oğuzhan ATC, Kaan Parlatan ve Emirhan Koç dj’lerinin her Perşembe, Cuma ve Cumartesi saat 17.00 – 00.00 arasında performans sergilediği müziklere Skull & Bones’un eşsiz kokteylleri Latin lezzetleriyle servis ediliyor.

Karaköy’de tarihi Veli Alemdar Han renövesi ile açılan JW Marriott Istanbul Bosphorus ’da bulunan Skull & Bones, kapılarını İstanbullulara açtığı 2019 senesinden bu yana şehrin tadını çıkarmanın en güzel yolu olup adeta ezber bozuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın