Kamarl John, Nambiti’deki The Homestead’e baş şef olarak atandı

2022’nin başlarında Homestead, Londra, Mayfair’de Gordon Ramsay’e Kamarl John eşlik edecek. Kamarl, Wolfgang Puck, David Myers gibi önde gelen Michelin yıldızlı şeflerle ve Ramsay’in kendisinin baş şefi olarak yakın çalışarak mutfak dünyasının yükselen yıldızı olarak ün kazandı.

Londra’daki Claridge’s ve Singapur’daki Four Seasons gibi ikonik mekanlarda çalışmış olan Kamarl, şimdi yaratıcılığını ve zanaatını, ultra lüks locadaki inanılmaz mutfak deneyimlerini denetleyeceği The Homestead’a getirecek. Menüsü, Afrika’nın en iyilerini sergileyen organik, yerel kaynaklı ürünleri merkezine koyacak.

Londra’dan gelen Kamarl, dünyanın önde gelen restoran ve otellerinde 15 yıldan fazla deneyime sahip. Kamarl, Londra’da Gordon Ramsay’in baş şefi olarak çalışmadan önce, Singapur’daki Four Seasons’ta dört yiyecek ve içecek satış noktasını denetleyen baş şefti. Daha önce Marina Bay Sands Singapore’da ünlü Michelin yıldızlı şef David Myers’ın yönetiminde Executive Sous Chef olmuştu. Kariyerinin ilk yıllarında Kamarl, Claridge’s, Sketch, Four Seasons, 10 Trinity Square ve CUT at 45 Park Lane’den ikonik Londra kurumlarında çalıştı.

Sosyal Medya'da Paylaşın