Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi Minik Şefleri Bekliyor!

Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi, yarıyıl tatiline giren çocukları lezzetli çikolata atölyelerine bekliyor. Özel olarak 4-10 yaş grubuna düzenlenen çikolata atölyelerinde çocuklar, kakao çekirdeğinin çikolataya dönüşme yolculuğunda şeflerden bilgiler öğrenirken, kendi çikolatalarını da hazırlayabilecek.

Kahve Dünyası Çikolata Atölyeleri yarıyıl tatilinde çocuklarını keyifli ve öğretici aktivitelere yönlendirmek isteyen ebeveynleri bekliyor. Çikolata Atölyesi’nde çocuklar, Kahve Dünyası’nın usta çikolata şeflerinden çikolatanın hikayesini öğrenirken, kendi elleriyle çeşit çeşit çikolatalar hazırlama şansını yakalıyor. Atölye sonunda ise evlerine günün anısına özel sertifikalar ve hazırladıkları çikolatalarla dönüyor.

Çocukların bir yandan keyifli vakit geçirirken bir yandan da el becerilerini geliştirecek etkinlikte; 4-6 yaş grubu çocuklar ebeveynleriyle, 7 yaş ve üzeri çocuklar tek başlarına katılabilecek. Katılım ücretinin 195 TL olduğu Çikolata Atölyesi, Veliefendi Fabrika’da düzenlenecek ve 45 dakika sürecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın