Kahve Dünyası Algötür’den Yaz Serinliği: Buz Gibi Draft Kahve

Kahve Dünyası Algötür sizi benzersiz bir kahve deneyimine çağırıyor. Sadece Kahve Dünyası Algötür mağazalarında sunulan, ipeksi köpüğü ve zengin aromasıyla fark yaratan “Draft Kahve” nitro gazı ile uzun demleme yapılarak, soğuk servis ediliyor.

Şehrin her noktasında ve otoyollarda hayata lezzet katan Kahve Dünyası Algötür, sadece kendi mağazalarına özel ürünleriyle farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Bu ürünlerden biri olan Draft Kahve, zengin aroması ve ipeksi köpüğüyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Draft Kahve, soğuk olarak demlenmiş kahvenin nitrojen (azot) gazıyla karıştırılmasıyla üretiliyor. Bu sayede kahvenin aromaları daha kuvvetli şekilde hissedilebiliyor, bardağa doldurulduğunda ise gazlı yapısı sayesinde köpük oluşuyor. Fıçıya bağlı bir musluktan köpüklü olarak servis edilen Draft Kahve, bu özel sistem sayesinde her yudumda taptaze kalıyor. 

 

Kahve Dünyası Algötür mağazalarında üç farklı soğuk Draft Kahve sunuluyor. Kahve Dünyası’nın özel espresso harmanından hazırlanan Draft Americano, narenciye tatlarının ön planda olduğu bir kahve deneyimi yaşatıyor. Draft Cold Brew, limon asiditesi ve ceviz tatlarını yoğun bir şekilde hissedildiği, yumuşak içimiyle dikkat çekiyor. Narenciye ve toprak tatlarının tam yağlı süt ile daha da lezzetlendirildiği Draft Caffe Latte ise sütlü kahve sevenlerin favorisi oluyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın