JW Marriott’un üçüncü oteli için imzalar atıldı

Marriott International, Türkiye’deki üçüncü otelinin yapımı için Kuzu Grup ile anlaştı. İstanbul’da Ataköy sahilinde yer alacak olan otelin 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. 

Turizmgunlugu.com internet sitesinde yer alan habere göre, Ataköy sahilinde denize sıfır rezidans projesi JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea, için anlaşma sağlandı. Projeyi üstlenmekten memnuniyet duyduklarını söyleyen Kuzu Grup CEO’su Özen Kuzu, “Bu seçkin ve lüks projede Marriott International gibi dünyaca ünlü bir konaklama şirketi ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Marriott International Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Şafak Güvenç ise, “Türkiye’de büyüyen otel portföyümüze JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’yi eklemekten gurur duyuyoruz” diyerek turizm sektörünün sürekli genişlemesine katkıda bulundukları için heyecanlı olduklarını söyledi.

Marriott International’ın halihazırda Türkiye’de JW Marriott Hotel Ankara ve JW Marriott Istanbul Bosphorus olmak üzere iki oteli bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın