İzmir Marriott’ta rüya gibi bir yılbaşı gecesi

İzmir Marriott, yeni yılı İzmir Körfezi’nin panoramik manzarasına karşı, canlı müzik eşliğinde ve konuklarına adeta ziyafet şöleni yaşatacağı yılbaşı menüleriyle karşılamaya hazırlanıyor. Bu yıl, ağustos ayında kapılarını açan ve yılbaşını ilk kez kutlayacak olan otel iki farklı mekânında, iki ayrı programla misafirlerini ağırlayacak. İzmir Marriott’ın çatı katında yer alan Pagos ve Pasaport iskelesinin yanı başında yer alan Lima restoranları, İzmir’de büyülü bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için en seçkin alternatifler olacak.

İzmir Marriott, 2022 yılını özel bir kutlamayla karşılamak isteyenleri, Pagos Roof Barı ve Lima Restaurant’ta gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli ve lezzetli aktivitelerle ağırlamaya hazırlanıyor. Panoramik İzmir Körfezi manzarasıyla büyüleyen Pagos Roof Bar’ında canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek yılbaşı yemeği ve Pasaport İskelesi’nin yanı başında yer alan Lima Restaurant’ta servis edeceği yılbaşı yemeği, yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlerin aradığı eğlenceyi ve özel lezzetleri Marriott’ın seçkin ortamında sunacak.

İzmir Marriott, Noel’i kutlamak isteyen yerli ve yabancı misafirlerine de 24 Aralık akşamı servis edeceği dört bölümden oluşan özel Noel menüsü ile sihirli bir akşam yaşatacak. Noel set menüsünün kişi başı fiyatı 310 TL olacak.

Pagos’ta yılbaşına yakışan bir ziyafet şöleni 

Pagos’ta canlı müzik performansları eşliğinde yılbaşı dekorasyonu ile hazırlanmış büyüleyici bir atmosferde gerçekleşecek olan yılbaşı kutlaması hoş geldiniz kokteyli ve aperatif sunumlar eşlinde lobi alanında başlayacak. İzmir Marriott’ın uluslararası alanda deneyime sahip şefleri tarafından hazırlanacak yılbaşı menüsü ise 31 Aralık akşamı Pagos’u tercih edecek misafirlere ziyafet şöleni yaşatacak. 7 aşamalı set menüde soğuk ve sıcak başlangıçlar, balık, sorbe, ana yemek ve tatlı yer alacak. Gecenin finali sıcacık bir çorba ikramı ile yapılacak.

İzmir Marriott, Pagos’da ağırlayacağı minik misafirler için de iki bakıcı eşliğinde ayrı bir eğlence düzenleyecek. Otelin M katında miniklerin keyifle vakit geçirmelerini sağlayacak yılbaşı eğlencesinde palyaçolar eğlenceli gösterileri ile geceye renk katarken, sinema odasında çocuklara özel bir gösterim düzenlenecek. Pamuk şeker, patlamış mısır gibi çocukların çok sevdiği yiyeceklerin bulunacağı etkinlikte, oyun sever minikler için bir PlayStation alanı, uykusu gelen minikler için uyku odası bulunacak.

Kişi başı ücretinin 1195 TL olarak fiyatlandırılacağı ve sınırsız alkollü içeceğin yer alacağı Pagos yılbaşı menüsü, 0-2 yaş arası çocuklar ücretsiz, 2-12 yaş arası çocuklar için 450 TL, 12-18 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirimli olacak.

Lima’da trio orkestra eşliğinde yılbaşı kutlaması

İzmir Marriott, İzmir’in en güzel manzaralarından birine sahip olan Pasaport iskelesinin yanı başında yer alan restoranı Lima’da 2022 yılını seçkin bir atmosferde karşılamak isteyen misafirlerine beş aşamalı muhteşem bir yılbaşı menüsü sunacak. Trio orkestranın müziklerinin eşlik edeceği, yılbaşı ruhuna yakışan gecenin finalinde sıcacık bir çorba ikramı yapılacak.

Sınırsız alkollü içeceğin dahil olduğu Lima yılbaşı yemeğinin kişi başı fiyatı 800 TL olurken, 0-2 yaş arası minik misafirler ücretsiz, 2-12 yaş arası çocuklar yüzde 50 indirimli ağırlanacak.

Yeni yılı Ege Denizi ve panoramik şehir manzaralı odalarda karşılayın

Misafirlerine ilham verici anlar yaşatmayı hedefleyen İzmir Marriott, yeni yılı İzmir’de karşılamak isteyenlere Pagos’ta gerçekleşen yılbaşı programının dahil olduğu özel bir konaklama paketi de sunuyor. Arzu eden misafirler geceyi, İzmir Marriott’ın Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına karşı, konfor ve zarafeti bir arada sunan odalarında konaklayarak ve ertesi güne zengin bir kahvaltı ile başlayarak yeni yılın ilk gününü daha da özel hale getirebilirler.

Sosyal Medya'da Paylaşın