İtalyan et üstadı Dario Cecchini’den Bodrum’da Lezzet Rüzgarı

Özel davet üzerine Bodrum’a gelen İtalyan et üstadı Dario Cecchini, misafirlerine unutulmaz lezzetlerle dolu bir gece yaşattı.

Benzersiz lezzet reçeteleri ve tabaklara yansıttığı özel dokunuşlarla dünyaca ünlü ‘Deli Kasap’ lakaplı İtalyan et üstadı Dario Cecchini, bayramda 2 gün üst üste Mandarin Oriental, Bodrum’un ödüllü restoranı Atelier Di Carne’de lezzet fırtınası estirdi.

HT Kulüp’ün haberine göre; Atelier Di Carne’nin yaratıcısı ünlü işletmeci Sami Kohen’in özel davetlisi olarak Bodrum’a gelen İtalyan et üstadı Dario Cecchini, misafirlerine unutulmaz lezzetlerle dolu gece yaşattı. Ödü Oriental, Bodrum’un imza restoranı Atelier Di Carne’de llü İtalyan kasap Dario Cecchini lezzetlerini tatmak için geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri geldi. Adını, dünyaya et üstadı olarak yazdıran ve dünyaca ünlü kasaplığı ile belgesellere konu olan Dario Cecchini, Mandarin Oriental, Bodrum’un imza restoranı Atelier Di Carne’de unutulmaz bir bayram ziyafeti yaşattı. Cecchini, görsel show ve elleriyle hazırladığı özel lezzetler ile misafirlerini adeta büyüledi.

Sosyal Medya'da Paylaşın