İstanbul Coffee Festival Tüm Coşkusuyla Sürüyor

Kahveseverler tarafından her yıl büyük ilgiyle takip edilen İstanbul Coffee Festival, 8. kez İstanbullularla buluştu. Tüm hızıyla süren “İstanbul Coffee Festival”, 6-9 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürecek. Festival, kahve dünyasının bilinen markalarını bir araya getirirken ziyaretçiler; ödüllü yarışmalar, özel atölye çalışmaları ve ünlü isimlerin Türk Telekom Prime Sahnesi’ndeki konserleriyle keyifli vakit geçirecekler.

Çok sayıda sanatçı ve grubun Türk Telekom Prime Sahne’sinde konser vereceği İstanbul Coffee Festival, bu sene 6-9 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türk Telekom Prime’lılar, yüzde 50 indirimli biletleri ile kendilerine özel giriş alanından sıra beklemeden festivale katılabiliyor.

Markalar buluşuyor
İstanbul Coffee Festival’de kahve dünyasının sevilen markaları tek bir çatı altında toplandı. Festival boyunca ziyaretçiler, İstanbul’un tanınmış kahve dükkanları, çekirdek kahveciler, kahve makinesi üreticileriyle bir araya geliyor ve kahve yanı lezzetleri ile özel tasarım ürünlerini tatma imkânı elde ediyorlar. Festivalde ayrıca canlı sanat performansları, atölye ve seminerler de yer alıyor. Dünyanın en büyük iki kahve festivalinden biri olan İstanbul Coffee Festival’de birbirinden ünlü sanatçılar ve gruplar Türk Telekom Prime Sahnesi’nde konser veriyor. Kahveseverler, Türk Telekom Prime Lounge alanında sürpriz hediyeler, ikramlar ve ödüllü yarışmalarla keyifli vakit geçirecekler. Festivale katılmak isteyen Türk Telekom Prime müşterileri biletleri dsmbilet.com üzerinden alabiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın