HRC, 2022 yılında şef elçisinin Michel Roux Jr olacağını duyurdu

Yemek servisi ve ağırlama endüstrisine yönelik iş etkinliği ve ticaret fuarı Hotel, Restaurant & Catering (HRC), Michel Roux Jr’ın gelecek yıl etkinliğe şef elçi olarak katılacağını duyurdu. Roux Jr, şef elçi sıfatıyla, etkinliğin Vision Stage’deki bir açılış oturumuna katılacak ve International Salon Culinaire şef yarışmasını destekleyecek.

Londra’daki Mayfair’deki Le Gavroche restoranının şef-patronu Roux Jr, şunları söyledi: “Şovun şef elçisi olarak Hotel, Restaurant & Catering ile çalışmaktan ve prestijli Uluslararası Salon Culinaire yarışmasını desteklemekten çok mutluyum. Konaklama işletmelerinin büyümesini desteklemek her zamankinden daha önemli ve HRC sektör için son derece saygın ve değerli bir etkinlik”

Salon Culinaire şef direktörü Steve Munkley ise şunları söyledi: “Michel Roux, sektörümüzün bir simgesi ve her seviyeden şef tarafından büyük saygı görüyor. Onu bu yılki etkinliğin elçisi olarak görmek inanılmaz olacak”

HRC 21-23 Mart 2022’de ExCeL London’a geri dönüyor ve 35.000’den fazla yiyecek, içecek ve konaklama profesyonelini ağırlayan International Food & Drink Event (IFE) ile güçlerini birleştirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın