Horeca dünyasının ticaret merkezi HOSTECH by TUSİD başlıyor!

Hızlı gelişen ve teknolojik olarak birçok yeniliği barındıran Dünya HoReCa sektörü, 8-12 Eylül 2021 tarihleri arasında, CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek HOSTECH by TUSİD Fuarı’nda 24’üncü kez bir araya gelecek. 
İnovasyon alanına sürekli yatırım yapan Türk HoReCa sektörünün lider firmalarının yanı sıra dünyanın en önemli üreticilerinin yer alacağı fuar, kurumsal satın almacıların yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlayacak.
HOSTECH by TUSİD – Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunacak.
Otel, restoran, kafe, pastane, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrasya’nın en büyük fuarı olan “HOSTECH BY TUSİD Fuarı’nda, 800’ün üzerinde marka ürün sergileyecek.
HoReCa sektörüne dair her şey bu fuarda
Otel ve restoran ekipmanı, gastronomi ve endüstriyel mutfak temsilcilerinin de aralarında olduğu sektörün en prestijli 600 temsilcisini 120 ülkeden profesyonel alıcı ile bir araya getirecek olan fuar, 80 bin metrekarelik sergi alanında düzenlenecek. Fuar, endüstriyel mutfaktan fırın makinalarına, masa üstü takımdan bukletlere, zeminden tavana, ısıtma-soğutma sisteminden teşhir dolabına, yataktan perdeye, aydınlatmadan elektronik sistemlere, mobilyasından peyzaja, havuzundan SPA alanına kadar tüm ürün ve ekipmanların bulunduğu pazarın 360 derecelik bir görünümünü sunuyor.
Sosyal Medya'da Paylaşın