Her katında farklı konsept: Vandal Restaurant

Amerika menşeili gastronomi markası Vandal, Galataport İstanbul’da yeni şubesinin kapılarını açtı. Dünya mutfağını sokak lezzetleriyle harmanlayarak çok kısa bir sürede oldukça popüler hale gelen mekan, sunumlarını sanatsal tekniklerle birleştiriyor. Gastronomi ile sanatın yanı sıra sokak ile lüksü buluşturan Vandal, sunduğu özel tasarım konsepti ile de sektörde öne çıkıyor.

Alışılmışın dışındaki sunumlarıyla rafine damaklara hitap eden Vandal, yeni şubesini Galataport İstanbul’da açtı. Ambiyans, eğlence ve lezzetin buluşma noktası olan mekan, yıldız şeflerin elinden çıkan iddialı ve Vandal’a özgü lezzetleri büyüleyici bir atmosferde misafirlerine sunuyor.

Gastronomi uzmanlarınca onaylanan menüsünde modern dünya mutfaklarından gelen reçeteleri geleneksel Türk alışkanlıklarıyla harmanlayan Vandal’da kahvaltı ile başlayan gün enfes kokteyllerin hazırlandığı bistro olarak sürüyor. Geceleri dj performansı sunan eğlenceli bir mekana dönüşen Vandal, gündüzleri muhteşem deniz manzarası ile büyülüyor.

“Follow the pink rabbit” yani “pembe tavşanı takip et” sloganı ile yola çıkan Vandal, mekanın her köşesinde konumlandırılan ikonik tavşanını simgeliyor. Damak ve göz zevkini zirveye taşıyan mekan ilerleyen zamanlarda butik hotel konsepti ile hizmet vermeyi planlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın