Hem kullanışlı hem şık: LAV Tokyo salata kâsesi

Küçük anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV, piyasaya sunduğu ürünlerde kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduruyor. Bu doğrultuda piyasaya sunduğu LAV Tokyo Salata Kâsesi, hem salatalar için hem makarna gibi yemek sunumları için hem de patlamış mısır ve cips gibi atıştırmalıklar için ideal bir ürün. Geniş ve yatay formuyla ve geniş iç hacmiyle sunumların vazgeçilmezi olacak LAV Tokyo Salata Kâsesi’ne, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Geniş ürün yelpazesiyle sofralarda her zaman yerini alan LAV, çok yönlü kullanıma uygun yeni ürünüyle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı hedefliyor. Şıklığıyla ve kullanışlılığıyla beklentileri aşacak LAV Tokyo Salata Kâsesi, salatadan makarnaya, atıştırmalıktan meyve servisine kadar pek çok amaca hizmet edebiliyor. Sofraların ortasında başrolü kapacak Tokyo Salata Kâsesi, her evin olmazsa olmazı olacak!

Çok yönlü kullanımının yanı sıra tasarımıyla da göz kamaştıran LAV Tokyo Salata Kâsesi, sade şıklığı ve kenarlarındaki çizgi desenleriyle sofraları süslüyor. Geniş ve yatay formu, 94 mm yüksekliği ve 2600 cc’lik geniş iç hacmiyle sunumların kurtarıcısı olmayı başarıyor. Tekli şekilde satışa sunulan LAV Tokyo Salata Kâsesi, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden satın alınabiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın