Harrods yeni bir Çikolata Salonu açtı

Londra’nın en ünlü mağazalarından biri olan ve dünyanın en büyük mağazaları arasında yer alan Harrods, ikonik yemek salonlarının restorasyonlarını tamamladı ve yeni bir Çikolata Salonu açtı. 

Harrods’un ikonik Knightsbridge amiral gemisinde yer alan Chocolate Hall, etik ve sürdürülebilir bir şekilde tedarik edilmiş yüksek kaliteli çikolatalar, tesis içi çikolatacılardan canlı tanıtımlar ve dünyanın dört bir yanından şekerleme ortakları ve markalarından ürünler sunuyor. Harrods müşterileri, ünlü perakendecinin usta çikolatacılarından, tesiste oluşturulan taze çikolataların canlı demolarını izleyebilecekler.

Harrods Genel Müdürü Michael Ward, “Yeniden geliştirilmiş çikolata salonlarımızın açılışı bizim için çok özel bir an. Bu, iddialı yatırımımızın ve tarihi yemek salonlarımızın yeniden tasarlanmasının son aşaması. Çikolata Salonu’nun açılışı, yalnızca çikolata işçiliğini benzersiz bir ortamda hayata geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda sorumlu kaynak kullanımı ve refah standartlarına yönelik önemli bir bağlılığı da işaret ediyor. Bu da Harrods’ta çikolata üretiminin temel taşı olarak sürdürmekten gurur duyduğumuz bir şey” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın