Hakkasan Bodrum, görkemli bir etkinlikle açıldı!

Global hizmet sektörünün lider şirketlerinden Hakkasan Group’un, Alfardan Group ve Astaş Holding ortaklığıyla kurduğu, modern Kanton mutfağında uzmanlaşmış Hakkasan Bodrum, 26 Haziran Cumartesi günü seçkin Türk ve yabancı davetlilerin katılımıyla görkemli bir açılış etkinliğine imza attı.

Bodrum’un en güzel noktalarından birinde yer alan Hakkasan Bodrum, nefes kesici Ege Denizi manzarasına nazır göz alıcı konumunda çok özel bir davete ev sahipliği yaptı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasından yaklaşık 200 elit misafir ile birlikte Hakkasan’ın dünya çapındaki 10. restoranının açılışının kutlandığı organizasyonda, konuklara Hakkasan’a özgü enfes Kanton lezzetleri ve yaratıcı kokteyller ikram edildi. Keyifli gastronomi sohbetleri ve tadına doyulmaz bir müzik ziyafetinin eşlik ettiği gece, muhteşem bir havai fişek gösterisiyle taçlandı.

Londra’daki iki restorana Michelin yıldızı

2001 yılında Londra’da kurulan Hakkasan’ın şu an Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu, Hindistan, Asya ve Avrupa’da çok sayıda restoranı bulunuyor. Ayrıca Londra’daki her iki restoranı da Michelin yıldızı almaya hak kazandı. Hakkasan, konuklarına dünya standartlarında bir gastronomi deneyimi sunuyor. Ballı Izgara Şili Levreği ve Çıtır Ördek Salatası gibi zamansız fakat yenilikçi özel lezzetler yaratmak için en iyi malzemeler ve uzman geleneksel teknikler kullanılarak hazırlanan menüsü, özgün Kanton mutfağının modern bir yorumu olarak dikkat çekiyor. Canlı, ilgi çekici ve etkileyici atmosferi ünlü iç mimar Christian Liaigre tarafından tasarlanan mekan, şu anda dünya genelinde Hakkasan restoranlarında görülen modern etnik stili temsil ediyor. Hanway Place ve Mayfair’de orijinal Londra restoranlarının açılmasından bu yana küresel çapta genişleyen markanın şubeleri arasında Miami, Abu Dabi, Mumbai, Doha, Las Vegas, Şangay, Dubai ve Bodrum yer alıyor. 2021 yılının sonunda İstanbul şubesini açmaya hazırlanan Hakkasan, 2022 sonunda da Muscat şubesini misafirleriyle buluşturacak.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın