Gurme lezzetleri evinize taşıyan Fuudy şimdi Bodrum’da!

“Yalnızca iyi yemek getirir, gastronomiye meraklıdır” sloganıyla yola çıkan yeni nesil yiyecek-içecek platformu Fuudy, 1 Temmuz itibari ile Bodrum’da hizmet vermeye başlıyor.

Gurme lezzetleri ve “kaliteli yemek” algısını yemek siparişi uygulamasıyla birleştiren Fuudy, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından 1 Temmuz itibarı ile Bodrum’da 50’ye yakın restoran ile hizmet vermeye başlayan Fuudy uygulaması ile Bitez, Gündoğan, Göltürkbükü ve Yalıkavak’ta konumlanan restoranlardan Bodrum’un çeşitli noktalarına teslimat yapılabiliyor.

Yeme içme dünyasının tanınmış isimlerinden, Lucca ve Cantinery markalarının kurucusu Cem Mirap ve e-ticaret sektöründen İlker Baydar’ın güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkan Fuudy uygulaması, restoranların haricinde gurme ürünler ve kahvaltılıklar satan iş yerlerini de bünyesinde barındırıyor. Özellikle yaz aylarında sosyal etkinliklerin merkezi olan Bodrum’da özel davetlere sağlanan cateringhizmetini Fuddy Zodiacları ile açıkta demirli teknelere taşıyor.

Ayrıca Fuudy Store ile Fuudy bu yaz Bodrum’da müdavimi olunan markaları ve tatları lezzet tutkunları ile buluşturuyor. 2200 Kombucha, Eataly Market, Fomilk, Gabfoods, PetraRoasting Co.’nun en sevilen lezzetleri Fuudy Store ile evlere taşınıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın