Gün batımı manzarasıyla eşsiz bir tatil: Assos Sunaba Kasrı Otel

Assos’un en huzurlu bölgelerinden Ayvacık Büyükhusun Köyü’ndeki Sunaba Kasrı Otel, eşsiz konumu ve doyumsuz Ege Denizi ve Midilli manzarası ile sizi daha önce yaşamadığınız bir deneyime, büyülü gün batımı anlarını yakalamaya, dolunayın güzelliğini izleyip manzaranın tadını çıkarmaya davet ediyor.

 Gökyüzünün bir renkten diğerine geçiş yaptığını görmek ve gecenin karanlığı tamamen hâkim olana kadar manzarayı seyretmek benzersiz bir deneyim. Güneşin çekilmeye başladığı anlarda dört bir yanı saran görsel şöleni izleyebileceğiniz Assos Sunaba Kasrı Otel; eşsiz doğası, yemekleri, denizi ve tarihi mirasları ile misafirlerini ağırlıyor.

Temmuz ve Ağustos’ta gökyüzünde şölen Var

Güzel bir tatil akşamını doğayla iç içe yaşamak, akşamüstü buluşmalarının ve gece boyu devam edecek keyifli sohbetlerin tadını çıkarmak isteyenler için Sunaba Kasrı Otel doğru bir alternarif olarak öne çıkıyor. Şehrin ışıklarından uzak, yıldızların çıplak gözle görülebildiği Sunaba Kasrı Otel’de 24 Temmuz ve 22 Ağustos’ta meydana gelecek dolunayın güzelliğini izleyip, güneşi kıskandıran manzaranın tadını, ikram edilen ilk içeceklerinizle birlikte çıkarabilirsiniz. 28 Temmuz gecesi ise Delta Aquarids Meteor Yağmuru maksimum düzeye ulaşacak. Çıplak gözle gözlemlenebilecek bu gökyüzü şölenini izlemek ve kayan yıldızlara bakıp dilek tutmak için en güzel yerlerden biri de Sunaba Kasrı Otel olacak.

Kozlu sahilindeki özel plajı ile köy sessizliğinde ev sıcaklığını tam anlamıyla yaşatan Sunaba Kasrı Otel,bölgenin yerel üreticilerinden tedarik edilen malzemelerle hazırlanan lezzetli yemekleri, çiçeklerle bezenmiş bahçesi ve terası ile misafirlerine huzurlu, sakin ve doğayla iç içe bir ortam sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın