Grand Hyatt İstanbul’da keyifli bir Akdeniz akşamı: Grasidi Gastro Garden

Akdeniz esintisini şehre taşıyan Grasidi Gastro Garden, sıcak yaz akşamlarında Grand Hyatt İstanbul’un gizli bahçesinde misafirlerini bekliyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, konaklama seçeneklerinin yanı sıra restoranları ve seçkin lezzetleriyle de farklı damak zevklerine benzersiz deneyimler sunmaya devam ediyor. İstanbul’da keyifli bir Akdeniz akşamı yaşamak isteyenlerin tercihi ise Grand Hyatt İstanbul’un gizli bahçesinde misafirlerini ağırlayan Grasidi Gastro Garden…

Haftanın her günü 19:00 – 00:00 saatler arası hizmet veren Grasidi Gastro Garden, imza lezzetleri konfit pişirilmiş ördek but ve ahtapot güvecin yanı sıra geniş menüsü ve birbirinden özel kokteyl seçenekleriyle Akdeniz ruhunu İstanbul’a getiriyor.

Tamamı açık alanda 50 kişi kapasiteyle hizmet sunan Grasidi Gastro Garden, pandemi önlemlerinin alındığı, sosyal mesafe kurallarına uygun masalarıyla da misafirlerini güvenle ağırlıyor.

Keyifli akşam yemeklerinin yanı sıra özel davetlere de ev sahipliği yapan Grasidi Gastro Garden Eylül sonuna kadar misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın