Gordon Ramsay Restaurants bu yaz İngiltere’de 10 şube daha açmayı planlıyor

Gordon Ramsay Restaurants, iddialı bir genişleme stratejisiyle ilerlemesini sürdürerek, İngiltere’de bu yaz 10 şube daha açmayı planladığını duyurdu. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Londra’daki Charing Cross, Kensington High Street ve Woking’deki yeni hamburger markası Gordon Ramsay’s Street Burger adı altında üç yeni açılışıyla birlikte, beş yeni restoran açan grup, Anthony Perring’in de grubun yeni CFO’su olarak atandığını açıkladı.

Gordon Ramsay, “Salgınla ilgili tüm zorluklara rağmen iyimser olmalı, ileriye dönük düşünmeli ve sektörümüze yeniden yatırım yapmalıyız. İnanılmaz derecede iddialı bir küresel büyüme stratejimiz var. Anthony’nin gelecekteki genişleme planlarımıza yön vermesine yardımcı olacak ekipte yer almasından çok mutluyum” dedi.

Perring, şu sözleri söyledi: “Sektör kısıtlamalardan çıkarken, Gordon Ramsay Restaurants grubunun ekibine katıldığım için son derece heyecanlıyım. Planlanan yeni restoran açılışlarımız, işletmenin büyümesini hızlandıracak ve sektördeki istihdamı artırmayı sağlayacaktır.”

Sosyal Medya'da Paylaşın