Gastromasa, “Tasarım” temasıyla sanat ve lezzeti buluşturmaya geliyor!

Gastromasa için artık çok az bir zaman kaldı. Dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şefleri, pastacılık dehalarını ve gastronomiye yön veren fikir önderlerini aynı platformda buluşturan Gastromasa, bu yıl “Tasarım” temasıyla konuklarına benzersiz bir deneyim yaşatacak. Sanatın lezzetle buluştuğu bu özel tema, dünyaca ünlü şeflerin ellerinde birer sanat eserine, sunumlarında ise ilham verici hikayelere dönüşecek!

Bu yıl altıncı kez gerçekleşecek olan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, her zamankinden de etkileyici bir organizasyonla geri dönüyor. 7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğin bu yılki teması “Tasarım” olacak. Dünyaca ünlü şeflerin gerçekleştirecekleri workshop’lar ile göz alıcı tasarımlara imza atacağı etkinlikte konuklar aynı zamanda Michelin yıldızlı şeflerin tasarıma dair bakış açılarını ve dünyaya yön veren yeni trendleri öğrenme fırsatı bulacak. Dabiz Munoz, Antonio Bachour, Oriol Castro, Vladimir Mukhin, Andoni Luis Aduriz, Thomas Bühner, Fabrizio Fiorani, Ricard Camarena, Diego Guerrero, Igor Grishechkin, Juanjo Lopez, Helene Pietrini, Yoji Tokuyoshi, Joao Rodrigues, Paolo Casagrande, Syrco Bakker, Thibault Sombardier, Jonathan Bernsten, Kevin Lacote ve daha birçok yıldız ismin buluşacağı Gastromasa, etkinlik alanında yer alacak yaklaşık 60 marka standıyla da misafirlerini yeniliklerle buluşturacak. Tadım etkinlikleri ve ürün lansmanlarının yanı sıra konuk konuşmacıların deneyimlerini paylaşacağı sahnede dünyaca ünlü şeflerin workshop’ları izleyenleri büyüleyecek!

Jonathan Bersten, Syrco Bakker, Paolo Casagrande, Anthony Bachour, Igor Grishechkin ve Thibault Sombardier gerçekleştirecekleri demolarla “Tasarım” temasını işleyecek ve konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacaklar. Dünyaca ünlü şeflerin özel olarak hazırladıkları sunumlar ise, yarattıkları dünya markalarını ve uluslararası başarılarını izleyenlere aktararak hepimize ilham kaynağı olacak. Dünyanın en önemli üç gastronomi konferansından biri olarak görülen ve global düzeyde ilgi uyandıran Gastromasa, her zamankinden de etkileyici ve gösterişli bir etkinlikle geri dönüyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın