Gastromasa ile Türkiye’nin ve dünyanın en özel markaları aynı platformda buluşuyor!

VI. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, sadece gastronominin yıldız şeflerini değil, Türkiye’nin ve dünyanın en özel markalarını da aynı platformda buluşturuyor! Kültürler arasında bir köprü kurma amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda bizi destekleyen ve teşekkürlerimizi sunacağımız çok marka var. 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, TGA ve TİM katkılarıyla gerçekleşen Gastromasa’da Gaziantep Büyükşehir Belediyesi konuk şehir olarak yer alıyor. Ulaşım sponsorluğunu Türk Hava Yolları’nın üstlendiği Gastromasa’nın ana sponsoru ise Metro! Endüstriyel mutfak sektörünün köklü markası Öztiryakiler ise, Gastromasa’nın ana mutfak sponsoru olarak yer alıyor.

Dünyanın birçok bölgesinden ülkemize gelen gastronomi dünyasının yıldız isimlerini İstanbul’da ağırlayan konaklama sponsorları, Accor Group, Swissotel the Bosphorus, Fairmont Quasar İstanbul, Lazzoni Hotel, İstanbul Marriott Hotel, Mövenpick Hotels & Resorts, The Gallery İstanbul Hotel – MGallery, Novotel İstanbul, Rixos Pera İstanbul ve W İstanbul Hotel.

Gastromasa’da sahnede birbirinden özel sunumlar ve demo şovlar gerçekleştirecek olan şeflerimizin bu özel anlarında da birçok marka yanlarında. Altınmarka, Thermomix, Nude, Kapp, Öztiryakiler, Pınar, Pirge, WMF ve Don Cortez oturum sponsorları olarak Gastromasa’da yer alıyor.

Gastronominin yıldız isimlerinin buluşacağı Gastromasa’da Jumbo sofra sponsoru olarak yer alıyor. Gastromasa’nın altın sponsoru Pınar, gümüş sponsoru TUSİD, bronz sponsoru ise Etüder. TÜROB, TURYİD, Türes, TAFED ve Aşçılar Derneği de destekleriyle Gastromasa’ya katkı sağlıyorlar. Bu özel platformda içecek sponsorluğu Illy, Arzum Okka, Lipton ve S.Pellegrino’da bulunuyor. Pandemi koşullarında ekstra özen gösterilen temizlik konusunda ise hijyen sponsorları Diversey ve V-Block destek oluyor.

Yurt içi ve yurt dışı basında ilgiyle takip edilen Gastromasa’nın iletişim sponsorluğunu Effect BCW yürütüyor. Son teknoloji ekipmanlarla donatılan organizasyonun teknoloji sponsorluğunu ise Kerzz üstleniyor. Le Cordon Bleu İstanbul, eğitim alanındaki desteğiyle, BTA ise catering alanında Gastromasa’ya katkı sağlarken dünyaca ünlü şeflerimizin üniformaları White Uniform kalitesiyle sağlanıyor.

İstanbul’un birçok özel noktasını deneyimleyecek olan Gastromasa konuk şefleri, seçkin gala yemekleriyle de modern ve geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerini tatma fırsatı yakalayacaklar. Gastronometro, Halat by Divan, Divan Group, Zennup 1884, Neolokal, Tershane, Turk Restaurant, Alaf Kuruçeşme ve Develi Restaurant destekleriyle bu özel anlara ortak oluyorlar.

Ana sponsorların yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın birçok önemli markası da aynı platformda buluşuyor. Bonna, Bonservis, Cancan, Catch Jobs, California Walnuts, Comunità, Çerez Pazarı, Chef Seasons, Chef’s Atelier, Crystal, Dolfin Gıda, Don Cortez, DFU, Erüst Tarım, Ekol Food, Fasdat, g2mEksper, Gimaş, Güral Porselen, Hazz, Hisar, İmpeks, İnoksan, İnterni, Kayalar, Koza Gıda, Limmo, Mat for Home, Migros, N’Dustrio, Orkide, Paşabahçe, Özmen Un, PlastPort, Poleks, Porland, Rational, Robot Coupe, Samixir, Segafredo, SePlus, Tadco, Tellioğlu, Turco Truffle, Unilever, Uno, Upfield ve Wiesheu Haliç Kongre Merkezi’ndeki özel alanda yer alan stantlarıyla sektörün son yeniliklerini konuklarla paylaşıyorlar.

Dünyanın en önemli üç gastronomi konferansından biri olan Gastromasa, her yıl daha da artan ilgi ve destekle günden güne büyüyor ve global bir değere dönüşüyor. Kültürler arasında bir köprü kuran bu özel organizasyonda bizi destekleyen tüm sponsorlarımıza çok teşekkürler!

Sosyal Medya'da Paylaşın