Gallarday ve Campbell güçlerini birleştirdi

Tavo’nun şefi Anthony Gallarday ile Michelin yıldızlı Graham Campbell, yeni bir restoran açmaya hazırlanıyor. Milwaukee’de açılacak olan Orilla, misafirlerine eğlenceli ve rahat bir ortamda birinci sınıf yemekler vaat ediyor.

Her şey yolunda giderse Eylül ayında kapılarını açacak olan Orilla’nın konumu şimdilik gizli tutulsa da, konsepti meraklılarını heyecanlandırmaya başladı. Milwaukee’de Tavo’s Signature Cuisine’in şefi ve Yeni Meksika mutfağının en önemli temsilcilerinden biri olan Anthonu Gallarday’in bu hayaline Michelin yıldızlı İskoç şef Graham Campbell da ortak oldu. Netflix’in ikonik serisi ‘The Final Table”da dünyanın en iyi 23 şefiyle yarışan ve dünya çapında ün kazanan Graham’ın ismi Orilla’nın şimdiden merak uyandırmasına yetiyor. İki deneyimli şefin iş birliği, yeni ve yaratıcı ürünler için beklentiyi de yükseltiyor.

“Amacımız Milwaukee’de yeni ve farklı bir şeyler üretmek” diyen Campbell, deneyimleriyle Anthony Gallarday’e ışık tuttuğunu söylüyor. Gallarday ise Meksika mutfağının bilinmeyen yanlarını paylaşacağı için heyecanlı. “İki yıldır başka bir restoran için yer bakıyorum” diyen Gallarday “Yıllardır amacım Meksika yemeklerini sergilemek ve insanlara bu mutfakta görünenden fazlası olduğunu göstermek. Bu yolculukta birçok yetenekli şefle birlikte çalıştım ve şimdi Orilla ile becerilerimi tamamen yeni bir şekilde sergilemek istiyorum” diyor. Ancak ikili Orilla’nın Meksika restoranı etiketi almasını da istemiyor. Farklı bir konsept ve çarpıcı yemeklerle Orilla, sınırların ötesine geçme özgürlüğü tanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın