Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları

Lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nda Şef Eren Erdem ev sahipliğinde Ofist Kurucu Ortaklarından İç Mimar Yasemin Arpaç ve yakın arkadaşı Yazar Onur Baştürk’ü ağırladı. Mutfağı ve birlikte vakit geçirmeyi bir öncelik olarak gören lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, tasarım ve gastronomi dünyasının önde gelen isimlerine lüks bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. 

Şef Eren Erdem’in misafirlerine özel lezzetler hazırladığı davetin başrolünde deneyim ve tasarım vardı! Gaggenau indüksiyonlu ocak, kombi buharlı fırın ve klasik fırında hazırlanan lezzet dolu menü eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Başlangıç olarak Sous vide’de pişmiş bebek havuçlu humus ve ana yemekte yabani roka püresi ile antep fıstığı çıtırlı çipura hazırlayan Erdem, tatlı olarak hindistan cevizli dondurma ile karamelize ananas servis etti.

“Yeni lüksümüz deneyim!”

Yemek yemenin başlı başına bir deneyim olduğunu dile getiren Yasemin Arpaç’ın yanı sıra Onur Baştürk de deneyimin bir lüks olduğunu vurguladı. Şef Eren Erdem hazırladığı yemeği sunarken, işin sırrı doğru teknolojide, diyerek Gaggenau ile hazırladığı lezzetlerin sırrını ortaya koydu. Gaggenau ile yemek hazırlamanın her aşamasını açıklayarak ilerleyen Erdem’in verdiği bilgileri keyifle dinleyen konuklar, cihazlarla ilgili detaylara büyük ilgi gösterdi.

Sosyal Medya'da Paylaşın