Four Seasons Hotel Bosphorus’tan çay saatlerine zarif sunumlar

Samimi atmosferi ile akşamüstü buluşmalarının en keyifli adresi Yasemin, yenilenen çay saati konsepti ve Grace Brands’in şık sunumları ile hazırlanmış lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyor.

Boğaz’ın kıyısındaki özel konumuyla Four Seasons Hotel Bosphorus, günün her anını misafirleri için değerli kılan mekanlarında yenilikler sunmaya devam ediyor. İstanbul Boğazı’nın mavi sularına bakan terasında Yasemin, Four Seasons’ın yetenekli şefleri tarafından hazırlanan yaratıcı menüsü ve Grace Brands’in zarif sunumları renkli çay saatlerine ev sahipliği yapıyor.

Her gün saat 13:00 ile 18:00 arasında hizmet veren Grace Brands Patisserie’de misafirler, çay saati menüsünü oluşturan leziz seçeneklerin yanı sıra, poşe edilmiş karides ve avokado, kısık ateşte pişirilmiş rozbif sandviç, wasa kraker ve ızgara sebzeler, acai bowl gibi hafif lezzetleri de tercih ederek sağlıklı ve enfes tatları deneyimleyebiliyor. Lüks ev dekorasyon markası olan tasarım ödüllü Pip Studio ürünleri ile sunulan Four Seasons lezzetlerinin yanı sıra mekan, şık dekoru ile de dikkat çekiyor. Renkli, enerjik ve tropikal bir dünyaya girmiş hissettiren dekoru, eğlenceli Instagram karelerine ilham veriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın