Fırıncılar, Lesaffre Türkiye’nin yeni lezzetleriyle fark yaratıyor!

Ürün gamında yer alan birbirinden farklı çeşit ekmek mikslerine her geçen gün yenilerini ekleyen Lesaffre Türkiye, yepyeni ve benzersiz bir lezzet olan Inventis Ayçekirdekli Ekmek Miksi’yle fırıncıların müşterilerine sağlıklı, doyurucu ve zengin görünümlü ekmekler yapmasına yardımcı oluyor.

Dünyanın dört bir yanında edindiği bilgi birikimiyle fırıncılık sektörüne öncülük eden Lesaffre Türkiye, 30’a yakın ekmek miksiyle fırıncıların vazgeçilmezi ve en büyük yardımcısı oluyor.

Ürün gamında yer alan birbirinden farklı ekmek miksine her geçen gün yenilerini ekleyen Lesaffre Türkiye, yepyeni ve benzersiz bir lezzet olan Inventis Ayçekirdekli Ekmek Miksi’yle lezzetli, sağlıklı ve doyurucu ekmekler yapılmasını sağlıyor. Fırıncılar, Inventis Ayçekirdekli Ekmek Miksi ile müşterilerine, düzenli gözenek yapısına sahip, yüksek hacimli ekmekler yaparak fark yaratıyor.

Yoğun ayçekirdeği tanelerinden oluşuyor

Kullanıma hazır olması dolayısıyla fırıncıların işini kolaylaştıran Inventis Ayçekirdekli Ekmek Miksi, buğday ve çavdar ununun yanı sıra, yoğun ayçekirdeği tanelerinden oluşuyor. Mikse sadece maya, tuz ve su ilave ederek besin değeri yüksek ve lezzetli koyu renkte ekmekler elde ediliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın