Fırın-Ci ile sofralarınız lezzetlensin

Diyarbakır’ın geleneksel lezzetlerini yeni tariflerle harmanlayarak Fişekhane’nin özgün mimarisindeki açık ve kapalı alanları ile misafirleriyle buluşturan Fırın-Ci, özel reçetelerden oluşan yeni nesil Diyarbakır mutfağında, enfes lezzetlere yer vermeye devam ediyor.

Et kültürünün her halinden, birbirinden lezzetli kahvaltı çeşitlerine; tadına doyulmaz çorba tariflerinden, yemek sonrası tatlılarına kadar büyük bir ziyafete hazır olun. Diyarbakır’ın en iddialı yemeklerini, incelikli servis anlayışı ile birleştiren Fırın-Ci, Alinazik, Çıtır Yağlı Kuzu Sırt, Fırınci’nin Sarması, Etli Mantar, Kuzu Tandır, fırın ateşinde nar gibi kızaran pide ve lahmacun çeşitleriyle sofranızı lezzetlendirecek.

Damaklarda unutulmaz lezzetler

Diyarbakır mutfağının en seçkin ve geleneksel lezzetlerini farklı yorumlarıyla sunan restoran, Fırın Ağzı Kuzu Tandır, Pilav Üstü Kuzu Tandır, Kuşbaşılı Kaşarlı Pide, Közleme Kebabı Taş Fırın Lahmacun ve dahası birbirinden eşsiz lezzetleriyle damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor.

Hafta sonu kahvaltılarının vazgeçilmezi olacak

Omlet, menemen, kavurmalı yumurta ve birbirinden enfes lezzetlerin yer aldığı zengin serpme kahvaltısı ile uzun hafta sonu kahvaltılarınızın vazgeçilmez adresi olmaya aday Fırın-Ci, yeni nesil Diyarbakır mutfağının bir temsilcisi olarak bu alanda öncü olmayı hedefliyor. Avrupa Yakası’nda yenilik arayanlar için özgün bir alternatif olarak hizmet veren Fırın-Ci, haftanın 7 günü misafirlerini bu eşsiz lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın