Fern&Co. yeni yıl ruhunu Wolf & Badger ile sofralara taşıyor

Wooden table a white brick wall product background

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. yeni yıl ruhunu sofralara yansıtıyor. Marka, 4 farklı ikonik yeni yıl temasını yansıtan “Holiday Collection, exclusive to Wolf & Badger” ile şık, eğlenceli ve sımsıcak bir yeni yıl sofrası kurulmasını sağlıyor.

Her koleksiyonunda ayrı bir hikayeyi tema alarak tasarımlarını sofralara taşıyan Fern&Co. çağdaş sanatı, özgün tasarımlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Yeni yıl ruhunun içleri ısıtan sımsıcak simgelerini sofralara taşıyan marka, 4 farklı temadan oluşan “Holiday Collection, exclusive to Wolf & Badger” ile yeni yıl ruhunu sofralara taşıyor.

2010’da Henry & George Graham Kardeşler tarafından Notting Hill’de küçük bir butik olarak kurulan, bugün New York Soho’daki mağazasıyla birlikte, dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşan Wolf & Badger için özel olarak tasarlanan koleksiyon, arkalarında yer alan sürpriz mesajlarla yılbaşı sofralarını süslemeye hazır.

Rengarenk çanlar, baston şekerler, geyikler ve yılbaşı çiçeklerinden ilham alan koleksiyona www.ferncoplates.com ile www.wolfandbadger.com ‘dan ulaşmak mümkün. Koleksiyon, ayrıca Wolf & Badger’ın Londra ve New York mağazalarında da satışa sunuluyor.

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmeyi sürdürüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın